Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Monitoring IP

Obecnie wysokiej jakości monitoring IP jest montowany w obiektach różnego rodzaju. Ma on przede wszystkim na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa, ponieważ często działa prewencyjnie i odstrasza potencjalnych sprawców rozbojów lub kradzieży od popełnienia przestępstwa. Jeśli już do niego dojdzie, dzięki czytelnym nagraniom można pociągnąć te...

Obecnie wysokiej jakości monitoring IP jest montowany w obiektach różnego rodzaju. Ma on przede wszystkim na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa, ponieważ często działa prewencyjnie i odstrasza potencjalnych sprawców rozbojów lub kradzieży od popełnienia przestępstwa. Jeśli już do niego dojdzie, dzięki czytelnym nagraniom można pociągnąć te osoby do odpowiedzialności. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu, który oferuje Klientom nasza firma. Jest wiele powodów, by skorzystać z naszych usług.

Technicznie zaawansowany monitoring IP

Skuteczna telewizja przemysłowa pozwala na efektywną i ciągłą rejestrację wydarzeń za pomocą specjalnie dobranych kamer. Aktualnie nasz asortyment w tym zakresie obejmuje znakomite kamery IP, w tym bardzo cenione przez nabywców kamery kopułkowe. Dzięki możliwości łatwego montażu na suficie, można uzyskać podgląd na sytuację we wnętrzach. Wszystkie oferowane przez nas kamery posiadają matryce o wysokich rozdzielczościach, co czyni system monitoringu wyjątkowo skutecznym narzędziem.

Akcesoria, które wspierają monitoring IP

Ponadto jesteśmy w stanie zaproponować Klientom kompletne rozwiązania, które obejmują nie tylko zestawy kamer. Oprócz nich sprzedajemy również rejestratory. Dzięki nim możliwe jest efektywne zarządzanie całą siecią monitoringu. Po podłączeniu nośników danych w postaci dysków twardych użytkownik zyskuje możliwość całodobowego zapisu obrazu z kamer. Można je przeglądać w dowolnym momencie. Ponieważ monitoring IP jest sumą wielu elementów, znajdą Państwo u nas także inne akcesoria, takie jak uchwyty do kamer, obiektywy czy monitory.

Więcej