Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Monitoring sieciowy IP - sklep

  Na niniejszej stronie znaleźć mogą Państwo sprzęt do monitoringu IP pochodzący wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Dostępny na naszej stronie sieciowy monitoring wizyjny IP to między innymi produkty marek takich jak DAHUA, BCS (BCS Eko, BCS Line, BCS Point), jak również HIKVISION, które gwarantują wysoką jakość obrazu. Część z oferowanych tutaj kamer została wyposażona w wejścia HD, a ich rozdzielczość waha się między 1 megapikselem a 12 megapikselami. Klientom, odwiedzającym nasz sklep, dajemy również możliwość wyboru między różnego rodzaju obudowami, spośród których znaleźć można obudowy BOX, cube, fisheye, tuby, kopuły oraz głowice obrotowe. Jednak kamery to nie wszystko. Proponujemy Państwu także wysokiej klasy rejestratory IP, dyski CCTV, obudowy i uchwyty, switche i zasilanie PoE, obiektywy, monitory, klawiatury sterujące oraz szereg innych akcesoriów.

  Wysoka rozdzielczość monitoringu IP

  Zastosowanie kamer z wysoką rozdzielczością pozwala w pierwszym rzędzie na zapis obrazu, który jest wierniejszy rzeczywistości i ma większą wartość dowodową niż z dowolnej kamery analogowej. Kamera IP w wysokiej rozdzielczości rejestruje 12-krotnie więcej szczegółów niż 95% wszystkich istniejących urządzeń video na całym świecie. W niemal wszystkich przypadkach zastosowania kamera zastępuje kilka systemów standardowych, ponieważ przy tej samej rozdzielczości szczegółów oferuje 4-krotnie większy zasięg.

  Monitoring IP – sklep. Wyłącznie znane marki

  Jedną z marek, którą wprowadziliśmy do swojej oferty jest BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku. Jest to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Są one również oznakowane CE, a wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się monitoringiem sieciowym IP. Warto również wiedzieć, że marka BCS częściowo (seria BCS LINE) opiera swą ofertę o produkty jednego z największych światowych liderów w produkcji sprzętu do monitoringu, firmy DAHUA. BCS doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku odbiorców prywatnych, jak i firm, do monitoringu wizyjnego biur, parkingów, posesji oraz domów.

  DAHUA Technology, oferująca między innymi monitoring wizyjny IP, jest profesjonalnym producentem funkcjonującym w branży systemów bezpieczeństwa, który działa nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ta nieustannie się rozwija oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów najwyższej półki. Wszystkie z nich otrzymały certyfikaty, takie jak m.in. FCC, UL, czy CE, co tylko potwierdza ich niezawodność. Produkty oferowane przez DAHUA charakteryzują się mnogością zastosowań, co oznacza, że można wykorzystywać je w wielu dziedzinach, takich jak transport, budownictwo, bankowość, czy też bezpieczeństwo publiczne.

  Monitoring sieciowy IP – jaka jest jego przewaga nad systemem analogowym?

  Zastosowanie monitoringu IP do transmisji obrazu oraz dźwięku cechuje się o wiele większą funkcjonalnością, niż ma to miejsce w przypadku wykorzystywania tradycyjnych systemów analogowych CCTV. Kamery IP wyposażone zostały we własny interfejs www, dzięki czemu wszystkie z nich można skonfigurować zgodnie z potrzebami jej posiadaczy. Urządzenia te mają również możliwość wysyłania zdjęć (zrzutów) bez konieczności udziału rejestratora zewnętrznego oprogramowania, na zdalny serwer FTP, adres e-mail, lub też przy użyciu SMS-a, wraz z powiadomieniem o zdarzeniu. Część kamer, która została wyposażona w algorytmy do inteligentnej analizy obrazu, dają także możliwość rozróżniania np. ruchu gałęzi podczas wietrznej pogody, od ruchu człowieka. Co więcej, mogą one również wychwycić pozostawiony na dłuższy czas nieruchomy obiekt, taki jak torba na lotnisku oraz wysłać komunikat o zajściu bezpośrednio do osoby zajmującej się zarządzaniem systemem monitoringu.

  Monitoring wizyjny IP – jakie są jego zalety?

  Powodem, dla którego monitoring wizyjny cieszy się coraz większą popularnością jest szereg zalet, jakim się charakteryzuje.

  A są to między innymi:

  • nieskomplikowane zarządzanie rozproszonymi systemami monitoringu
  • wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu
  • bardzo duża skalowalność systemów
  • możliwość zasilania wielu kamer z wykorzystaniem PoE z jednego tylko switcha
  • możliwość integracji i istniejącymi już infrastrukturami WLAN, LAN oraz WAN
  • możliwość wykorzystania technologii bezprzewodowych