Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Monitoring analogowy

Dla wielu naszych Klientów monitoring analogowy pozostaje optymalnym rozwiązaniem niezmiennie cieszącym się dużą popularnością. Sporym walorem takiego rozwiązania jest to, że cała instalacja opiera się na łatwo dostępnym i niedrogim okablowaniu koncentrycznym, którego nie trzeba wymieniać na nowy. Równocześnie nadal można uzyskiwać zadowalającej jakości obraz, w czym pomaga zamontowanie na terenie objętym dozorem wysokiej klasy kamer. Te proponowane w naszej ofercie spełnią oczekiwania.

Monitoring analogowy – niedrogi, ale skuteczny

Pomimo analogowego charakteru, za pomocą systemu rozwiązanego w taki sposób można uzyskać nagrania w wysokiej rozdzielczości i o bardzo dobrej jakości. Korzystając z wysokiej klasy rejestratorów pracujących w standardzie analog/IP, można zarządzać wieloma źródłami jednocześnie. W przypadku chociażby modeli 16-kanałowych może to być aż 16 różnych kamer, co jest liczbą odpowiednią dla mniejszych obiektów handlowych i wielu innych miejsc. Do każdego z rejestratorów można podpiąć określoną liczbę dysków twardych.

Łatwo udoskonalić monitoring analogowy

Dobierając odpowiedni sprzęt dla lokalnego systemu, można znacznie podnieść jakość nagrań bez naruszania istniejącej już instalacji. Najnowsze modele rejestratorów współpracują bowiem zarówno z kablami koncentrycznymi, jak też z kamerami pracującymi w standardzie analogowym. Część z nich zapewnia znakomity obraz, który w niczym nie ustępuje temu pochodzącemu z urządzeń nowszej generacji. Tym sposobem monitoring analogowy pozwala naszym Klientom zabezpieczyć swoje mienie jeszcze skuteczniej.