Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Obudowy i uchwyty

  Na naszej stronie monitoring-hd.pl mogą Państwo znaleźć specjalistyczne akcesoria pomocne w instalacji i montażu kabli, przewodów i sprzętów medialnych, teleinformatycznych i elektrycznych. W tej kategorii znajdują się akcesoria przeznaczone do montażu kamer monitoringowych. Jednym ze dodatków jest obejma do rur, która pomaga przymocować kamerę do rury elektroinstalacyjnej. To ważny element montażowy, jako że służy także w łączeniu rur PCV. Obejma do rur pomaga zabezpieczyć całą instalację.

  Przydatna puszka montażowa i profesjonalny uchwyt kamery

  Najczęściej puszka montażowa służy do instalacji kamer monitoringowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. To pomocny dodatek montażowy, jako że sprawdza się w sytuacjach montażu kamer każdego rodzaju. Inne akcesorium, czyli uchwyt kamery, to produkt profesjonalny. Najczęściej uchwyt kamery jest dedykowany danej kamerze, na przykład tej z serii BCS. To ważne, aby uchwyt kamery pasował do danego sprzętu, ponieważ inaczej kamera może ulec uszkodzeniu lub nawet wskutek przesuwania obiektywu zostać odczepiona od uchwytu.

  Wytrzymały uchwyt słupowy do kamer

  Podobnie jak w przypadku zwykłego uchwytu kamery, uchwyt słupowy do kamer także już teraz jest zazwyczaj dedykowany danemu rodzajowi kamery monitoringowej. Dzięki temu można mieć pewność, że kamera nie zostanie uszkodzona podczas montażu, a także że jej obrót i rejestracja obrazu będzie płynna. Najczęściej uchwyt słupowy do kamer stosowany jest w montażu monitoringu zewnętrznego, ponieważ pozwala na umieszczenie sprzętu na dużej wysokości.