Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Monitoring HD-TVI ( Turbo HD )

  Spora grupa Klientów naszej firmy sięga po monitoring HD-TVI (Turbo HD). To narzędzie, które pozwala uzyskać bardzo dobre nagrania, jakie mogą stanowić ważny dowód dla policji, jeśli dojdzie do popełnienia przestępstwa, ale przede wszystkim zapewniają idealny nadzór nad tym, co w danym przedziale czasowym dzieje się na terenie obiektu. Z myślą o naszych kontrahentach przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów. Wśród nich wyróżnić trzeba przede wszystkim kamery HD o świetnych parametrach.

  Jakość nagrań – to wyróżnia monitoring HD-TVI (Turbo HD)

  W połączeniu z pojemnymi dyskami CCTV nasze rejestratory pozwalają nie tylko zarządzać obrazem z wielu źródeł, ale także równolegle nagrywać obraz ze wszystkich kamer jako odrębny materiał wideo. Tym sposobem nasi Klienci zyskują pewność, że żaden ważny szczegół nie umknie ich uwadze, a wszelkie próby uszkodzenia mienia lub jego kradzieży zostaną udokumentowane. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie zarejestrowane filmy wyróżniają się klarownością obrazu oraz wiernym odwzorowaniem detali.

  Monitoring HD-TVI (Turbo HD) to przede wszystkim sprzęt

  Aby telewizja przemysłowa mogła działać jak trzeba, przygotowaliśmy w naszej ofercie wszelkie akcesoria niezbędne do tego, aby zapewnić jak najwyższą efektywność systemu w każdej sytuacji. Polecamy między innymi urządzenia służące do radiowej oraz kablowej transmisji obrazu oraz odbioru sygnału. Ponadto oferujemy także zasilacze, przewody i adaptery, dzięki którym monitoring HD-TVI (Turbo HD) będzie działał jak należy.