Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent:

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Szafy rack i akcesoria

Dobrze zorganizowana infrastruktura techniczna wymaga często zastosowania odpowiednich rozwiązań. Szafy rack i akcesoria dodatkowe, które można zamówić w naszym sklepie to znakomite przykłady takich produktów. Stanowią one świetny sposób na to, aby efektywnie zorganizować system serwerów czy rejestratorów audio w jednym miejscu, co ma szczególne znaczenie, jeśli przestrzeń, jaką dysponujemy, jest ograniczona. Bazując na takich szafach, można być spokojnym o to, że miejsca nie zabraknie.

Polecamy szafy rack i akcesoria z Monitoring-HD.pl

Wysoka jakość wykonania i optymalnie dobrane gabaryty sprawiają, że w każdym z oferowanych modeli szaf zmieści się dokładnie tyle urządzeń, ile potrzeba. Opcjonalnie Klienci mogą wybierać spośród wariantów wiszących oraz stojących. Te pierwsze są siłą rzeczy mniej pojemne, ale w pewnych sytuacjach będą wystarczające. Z kolei szafa stojąca może zmieścić więcej dysków, rejestratorów czy jednostek serwerowych. Trzeba tylko określić, jaka skala jest w danym momencie potrzebna, aby infrastruktura działała prawidłowo.

Szafy rack i akcesoria – mnogość zastosowań

Dla wykorzystania pełni możliwości, jakie dają meble techniczne typu rack, warto dodatkowo zainwestować w specjalne półki. Solidnie montowane za pomocą śrubunków pozwalają ustawić na nich serwery czy wszelkie inne elementy zaplecza technicznego. Odległości między półkami można swobodnie regulować w zależności od potrzeb. Oprócz tego polecamy listwy zasilające rack, które zapewniają stały dopływ energii elektrycznej do wszystkich urządzeń. Organizery przewodów pozwolą zapanować nad kablami. Wygląda na to, iż szafy rack i akcesoria to nieodzowna część informatycznych instalacji.