Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:
  Rozdzielczość:
  Obiektyw:
  Promiennik IR:
  Obudowa:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Monitoring kamery IP

  Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy wysokiej klasy kamery IP pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Kamera IP do monitoringu to między innymi produkt marek takich jak DAHUA, BCS (BCS Eko, BCS Line, BCS Point), jak również HIKVISION, które gwarantują wysoką jakość obrazu. Część z modeli została wyposażona w wejścia HD, a ich rozdzielczość waha się między 1 megapikselem a 12 megapikselami. Klientom, odwiedzającym nasz sklep dajemy również możliwość wyboru między różnego rodzaju obudowami, spośród których znaleźć można obudowy BOX, cube, fisheye, tuby, kopuły oraz głowice obrotowe. Jesteśmy pewni, że bogaty wybór oraz atrakcyjna cena w naszym sklepie sprawią, że Państwa monitoring będzie w pełni profesjonalny i z pewnością spełni swoją funkcję.

  Kamera IP to gwarancja wysokiej jakości obrazu

  Kamera IP, ze wszystkich systemów CCTV daje gwarancję najwyższej jakości obrazu. System ten, jako jedyny udostępnia urządzenia o rozdzielczości wyższej niż 2mpx, która w przypadku kamer IP może dochodzić nawet do 4K. Nawet niewysokie ceny kamer IP zapewniają wysoką szczegółowość obrazu, która umożliwia właściwe rozpoznanie sytuacji na danym obiekcie. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest wsparcie sprzętowej lub cyfrowej funkcji szerokiego zakresu dynamiki. W praktyce oznacza to, że kamery poradzą sobie również podczas obserwacji planu charakteryzującego się silnymi kontrastami, na którym znajdują się jednocześnie bardzo ciemne, jak i bardzo jasne obiekty.

  Kamera IP. Cena i inne jej zalety

  Poza atrakcyjną ceną kamer IP, warto również zwrócić uwagę na możliwość ich zdalnego połączenia oraz zdalnej obsługi systemowej. Wszystkie kamery, jak również rejestratory systemu IP są swego rodzaju mini-komputerem, który podłączony jest do sieci internetowej. Oznacza to, że bez problemu mogą one wykorzystywać wszelkie dobrodziejstwa, jakie daje sieć Ethernet. Jednak jedną z najbardziej użytecznych zalet jest możliwość nawiązywania zdalnych połączeń z systemami IP. Posiadacze tego typu kamer, nawet pracują zdalnie, otrzymują dostęp do podglądu aktualnie wyświetlanych obrazów. Mogą oni również sterować kamerami obrotowymi, odtwarzać wybrane nagrania i nie tylko.

  Zdalna obsługa monitoringu pozwala także na obserwację danego obiektu niezależnie od położenia ich posiadacza. Daje to możliwość zobaczenia aktualnej sytuacji z każdego miejsca na ziemi Niezależnie od tego, czy są Państwo na wakacjach, czy też w podróży służbowej – wystarczy mieć dostęp do laptopa, smartfonu lub tabletu, by uzyskać podgląd na monitorowany obiekt w czasie rzeczywistym. Co więcej, system monitoringu IP daje również możliwość wysyłania stosownych powiadomień w przypadku podejrzenia wykrycia intruza.

  Kamera IP do monitoringu – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

  Duża część kamer IP do monitoringu oraz rejestratorów IP wspiera sieciowy standard PoE. Umożliwia on transmisję sygnału użytkowego, jak również zasilenie wszystkich kamer przy użyciu podstawowej skrętki komputerowej. Rozwiązanie to posiada wiele zalet, takich jak m.in. znaczna redukcja liczby przewodów niezbędnych do odpowiedniej instalacji, co przyczynia się do krótszego procesu związanego z montażem, jak również możliwość montażu kamer w miejscach nietypowych, do których niemożliwe byłoby doprowadzenie standardowych zasilaczy. Warto również wspomnieć o braku konieczności konfiguracji – switch PoE w sposób automatyczny rozpoznaje czy dana kamera wspiera ów standard, a gdy tak jest – zasila ją.