Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Sieci Światłowodowe

  Obecnie sieci światłowodowe są uznawane za jeden z najbardziej efektywnych, a równocześnie najnowocześniejszych sposobów na przesył danych. Mają one istotną przewagę nad tradycyjnymi sieciami teleinformatycznymi, ponieważ cechują się znacznie większą przepustowością. Dlatego są tak chętnie używane między innymi przez poważne przedsiębiorstwa oraz instytucje. Równocześnie stałej rozbudowie ulega infrastruktura światłowodowa w naszym kraju, co dla takich firm jak nasza stwarza nowe perspektywy rozwoju.

  Sieci światłowodowe można tworzyć z nami

  Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju elementy wyposażenia oraz akcesoria, które można wykorzystywać pod kątem sieci światłowodów. Klienci chętnie sięgają po wysokiej klasy okablowanie – do zastosowania w instalacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych – w zależności od potrzeb. Specjaliści wiedzą, że czasami konieczne jest sięgnięcie po moduły SFP oraz konwertery. Ich również nie mogło zabraknąć w naszym katalogu produktowym. Oferujemy cały asortyment niezbędny do tego, by budować nowoczesne instalacje.

  Warto inwestować w sieci światłowodowe

  Trendy technologiczne nie pozostawiają marginesu na wątpliwości. Dzięki światłowodom można zmienić jakość przesyłu danych zarówno dedykowanego Klientom komercyjnym czy operującym w sektorze publicznym, jak też osobom prywatnym. W tej chwili za pomocą łączy światłowodowych można udostępniać super szybkie połączenia internetowe, których wydajność znacząco wyprzedza alternatywne, starsze technologie. Sieci światłowodowe to teraźniejszość i przyszłość, dlatego opłaca się w nie zainwestować.