Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Kable i przewody

  Gdy chodzi o wszelkiego rodzaju instalacje, kable i przewody są absolutnie niezbędne. Nieważne, czy chodzi o monitoring, dostęp do usług telekomunikacyjnych czy przesył danych w ramach zamkniętej sieci komputerowej. Osoby, które znają temat doskonale wiedzą, że bez wysokiej jakości okablowania poprawna budowa oraz konfiguracja jakiegokolwiek systemu nie jest wykonalna. Polecamy zatem naszą ofertę. Obejmuje ona szeroki asortyment kabli znajdujących zastosowanie w bardzo różnych sytuacjach.

  Kable i przewody na miarę potrzeb

  Czasami nasi Klienci dysponują całym niezbędnym sprzętem, który może im posłużyć do zbudowania systemu monitoringu czy nagłośnienia na przykład dla kina domowego. Brakuje im jednak porządnych kabli. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując starannie wykonane okablowanie dedykowane alarmom, systemom obrazującym czy też wyposażeniu RTV w domach i miejscach pracy. Posiadamy w asortymencie również różne typy kabli do instalacji elektrycznych.

  Specjalne kable i przewody także czekają u nas

  Rozumiemy, że nasi Klienci chcą dysponować akcesoriami z wysokiej półki. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla nich również zestawy kabli dedykowane instalacjom przeciwpożarowym. Oczywiście są one w pełni kompatybilne z tymi rozwiązaniami PPOŻ znajdującymi się w innych działach naszego sklepu. Po raz kolejny okazuje się, że z nami da się skompletować wszystko, co niezbędne i to w ramach jednego zamówienia. Polecamy kable i przewody spełniające wszelkie wymogi techniczne.