Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Alarmowe

  Oferujemy przewód alarmowy w różnych rozmiarach i długościach. Na naszej stronie monitoring-hd.pl znaleźć można wszelkiego rodzaju sprzęty i akcesoria pomagające w montażu i konserwacji sieci monitoringowych lub instalacji teleinformatycznych. Przewód YTDY to sprzęt przydatny w instalacjach niskonapięciowych. Szczególnie sprawdza się w systemach alarmowych. Dlatego jest to kabel alarmowy, ze względu na swoją dużą czułość i szybkie przesyłanie sygnału.

  Okablowanie alarmu – konieczna praca

  Polecany przez przewód YTDY to kabel alarmowy, który używany jest do przesyłu impulsów w instalacjach alarmowych, przy montażu czujek ruchu, a także w systemach domofonowych i telefonicznych. Jest uniwersalny, ale najczęściej stosuje się go do jednej pracy, którą jest okablowanie alarmu. Dzięki dużej izolacji kabla, można go założyć także na zewnątrz budynku, jako że nie jest narażony na uszkodzenia typu zawilgocenie. Co ważne, kabel alarmowy sprawdza się także wewnątrz budynków ze względu na szybkość przesyłu sygnału.

  Uniwersalny kabel alarmowy

  Przewód alarmowy to kabel, który sprawdza się nawet w trudnych przypadkach. Obecnie coraz rzadziej montuje się już telefony, jednakże przewód YTDY używany jest przede wszystkim w domofonach. Przesyłanie sygnału za jego pomocą jest szybkie i skuteczne. Najczęściej przewód alarmowy używany jest właśnie po to, aby zastosować okablowanie alarmu. Dzięki temu alarm, nawet ten zamontowany na posesji prywatnej, będzie miał szybki czas reakcji i będzie niezawodny.