Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Wideodomofony IP

  Dla wielu naszych Klientów nowoczesne videodomofony IP są optymalnym rozwiązaniem, aby podnieść poziom bezpieczeństwa obiektów – zarówno prywatnych domów i mieszkań, jak też biur i wszelkiego rodzaju lokalizacji firmowych. Jest to możliwe, ponieważ oferowane przez nas rozwiązania mają na celu poszerzenie zakresu kontroli nad tym, kto i w jakim celu pojawia się w danym miejscu. Dzięki wbudowanej kamerze użytkownik wideofonu wie, kto znajduje się przy wejściu i może świadomie zdecydować o jego wpuszczeniu do środka.

  Videodomofony IP – elastyczne, intuicyjne

  Oferowane aktualnie modele stoją na wysokim poziomie technicznym i znacząco różnią się od rozwiązań analogowych, które dominowały na rynku jeszcze jakiś czas temu. W tej chwili na bazie systemów wideodomofonowych można budować nawet kompaktowe sieci monitoringu, ponieważ na będącym częścią instalacji ekranie LCD można wyświetlać obraz z nawet więcej niż 30 kamer. Dla części nabywców to kolejna, znakomita opcja, z której można zrobić użytek, aby podnieść poziom bezpieczeństwa posesji.

  Najlepszy sprzęt, czyli videodomofony IP od nas

  Proponujemy Klientom kupno wysokiej klasy rozwiązań, które dzielą się na dwie podstawowe kategorie. Z jednej strony oddajemy w ręce konsumentów zestawy jednorodzinne (idealne dla domów zamieszkiwanych przez pojedynczą rodzinę), a także wielorodzinne (coraz chętniej instalowane w blokach mieszkalnych, a także w biurowcach). W obu przypadkach do dyspozycji są w pełni funkcjonalne videodomofony IP w formie pakietów urządzeń, wśród których mamy centrale wideodomofonowe, panele użytkowe z klawiaturą i wbudowaną kamerą oraz wszelkie inne akcesoria.