Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent:

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Akcesoria instalacyjne

Przydają się fachowcom, ale również pasjonatom. Akcesoria instalacyjne są wykorzystywane powszechnie podczas wszelkiego rodzaju prac montażowych. Te, które znalazły się w naszym asortymencie są związane przede wszystkim z pracami przy systemach alarmowych, sieciach monitoringu, instalacjach elektrycznych, przeciwpożarowych i telekomunikacyjnych. Każda z podkategorii obejmuje starannie dobrane rozwiązania od czołowych producentów, bo tylko oni zapewniają wysoką jakość, na której zależy naszym Klientom.

Porządne akcesoria instalacyjne w dobrych cenach

Od początku jednym z naszych założeń było oferowanie nabywcom bardzo dobrych produktów w korzystnych cenach. Między innymi dzięki temu tak skutecznie wywalczyliśmy zaufanie tysięcy osób z różnych stron Polski, które z entuzjazmem sięgają po wszystkie produkty. Są wśród nich zarówno kompletne systemy monitoringu, jak też wysoko oceniane przez branżowych specjalistów wideodomofony. Dodatkowe wyposażenie musi stać na równie wysokiej półce, jeśli chodzi o jakość i parametry techniczne.

Akcesoria instalacyjne pomogą zapanować nad kablami

Jednym z najważniejszych zadań przypisanych oferowanym przez nas produktom jest optymalne ułożenie oraz rozprowadzenie w obiektach przewodów oraz okablowania. Służą temu chociażby rurki PCV, idealne jako maskownice dla kabli telekomunikacyjnych lub sieciowych. Takie samo zadanie spełniają koryta PCV – to, jaki rodzaj osłon zostanie użyty, zależy wyłącznie od potrzeb naszych Klientów. Ponadto zachęcamy do zakupu puszek hermetycznych, opasek do związywania przewodów oraz akumulatorów wspomagających zasilanie instalacji.