Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Akcesoria instalacyjne

Przydają się fachowcom, ale również pasjonatom. Akcesoria instalacyjne są wykorzystywane powszechnie podczas wszelkiego rodzaju prac montażowych. Te, które znalazły się w naszym asortymencie są związane przede wszystkim z pracami przy systemach alarmowych, sieciach monitoringu, instalacjach elektrycznych, przeciwpożarowych i telekomunikacyjnych. Każda z podkategorii obejmuje starannie dobrane rozwiązania od czołowych producentów, bo tylko oni zapewniają wysoką jakość, na której zależy naszym Klientom.

Porządne akcesoria instalacyjne w dobrych cenach

Od początku jednym z naszych założeń było oferowanie nabywcom bardzo dobrych produktów w korzystnych cenach. Między innymi dzięki temu tak skutecznie wywalczyliśmy zaufanie tysięcy osób z różnych stron Polski, które z entuzjazmem sięgają po wszystkie produkty. Są wśród nich zarówno kompletne systemy monitoringu, jak też wysoko oceniane przez branżowych specjalistów wideodomofony. Dodatkowe wyposażenie musi stać na równie wysokiej półce, jeśli chodzi o jakość i parametry techniczne.

Akcesoria instalacyjne pomogą zapanować nad kablami

Jednym z najważniejszych zadań przypisanych oferowanym przez nas produktom jest optymalne ułożenie oraz rozprowadzenie w obiektach przewodów oraz okablowania. Służą temu chociażby rurki PCV, idealne jako maskownice dla kabli telekomunikacyjnych lub sieciowych. Takie samo zadanie spełniają koryta PCV – to, jaki rodzaj osłon zostanie użyty, zależy wyłącznie od potrzeb naszych Klientów. Ponadto zachęcamy do zakupu puszek hermetycznych, opasek do związywania przewodów oraz akumulatorów wspomagających zasilanie instalacji.