Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Switche i routery

  Przy tworzeniu wysokiej klasy sieci internetowych switche i routery mogą okazać się elementami koniecznymi. Trudno się temu dziwić, ponieważ stanowią one jedne z podstawowych akcesoriów wykorzystywanych do rozbudowy sieci – przede wszystkim w ramach firm, a także wszelkich innych obiektów o większych gabarytach. Korzystając ze switchy, można bez piętrzenia technicznych przeszkód rozprowadzić sygnał internetu lub połączenia w ramach zamkniętej sieci wewnętrznej pomiędzy komputerami. Znacznie ułatwia to zadanie informatykom.

  Sprawdzone switche i routery czekają u nas

  Nie bez przyczyny nasze propozycje są wysoko oceniane przez Klientów. Wszystkie akcesoria sieciowe, jakie można u nas kupić, są wytwarzane przez czołowych producentów, którzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Tym samym gwarantujemy, że przy naszym wsparciu można zbudować zaawansowaną technicznie i wydajną sieć, jaka będzie działać stabilnie bez względu na czynniki zewnętrzne. Dzięki routerom możliwa będzie dystrybucja internetu drogą radiową – bez użycia kabli. Sieć WiFi jest wszakże jednym z obowiązujących standardów.

  Switche i routery – nowoczesne i użyteczne

  Proponujemy Klientom rozwiązania cenionych na całym świecie marek, takich jak TP-Link, Linksys czy Netgear. Oferujemy również modele dedykowane sieciom monitoringu, za którymi stoi tak renomowana marka jak BCS. Najbardziej wymagający nabywcy mogą być pewni, że w ich ręce trafi fabrycznie nowy sprzęt wybrany starannie przez naszych specjalistów. Oferowane switche i routery wyróżniają się doskonałą wydajnością, posiadając do 24 portów RJ45 oraz doskonałą przepustowość. Każdy z routerów daje możliwość swobodnej konfiguracji zgodnej z bieżącymi potrzebami.