Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent:

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Szafy wiszące

Polecamy kategorię szafy serwerowe rack. Tutaj znaleźć można szeroki wybór produktu o nazwie szafa rack i wybrać sprzęt idealnie pasujący do planowanej instalacji. Wyboru dokonać można poprzez zaawansowany system wyszukania, który wyświetla się na górze strony. Najczęściej szafa rack wisząca posiada wiele opcji i możliwości, różnice są przede wszystkim w ilości U, a także w głębokości szafy. To ważne, aby szafa typu rack była odpowiednio dobrana do planowanej instalacji, ponieważ wybór złego typu szafy może skutkować problemami w trakcie instalacji lub za małą ilością U.

Uniwersalne szafy serwerowe rack

Najczęściej szafa wisząca rack używana jest do budowy sieci LAN, sieci światłowodowych, systemów TV i monitoringów przemysłowych, a także w systemach medialnych i nagłośnieniowych. To uniwersalny sprzęt, który montuje się w bezpiecznym miejscu wewnątrz budynku. Szafa rack wykonana jest z blachy stalowej, a jej powierzchnia pomalowana została lakierem proszkowym, dzięki czemu jest odporna na rdzę i utlenianie. Szafy serwerowe rack wyposażone są w szlane drzwi hartowane, które zamykane są na zamek. Szafa rack wisząca ma boki otwierane i zamykane na zatrzask i także wyposażone w zamek zamykany na klucz. Najczęściej szafa typu rack posiada możliwość łatwego, ale bezpiecznego dostępu do zamontowanych urządzeń.

Profesjonalne szafy rack – akcesoria

Na stronie monitoring-hd.pl znajdują się szafy rack, akcesoria do konkretnych szaf i odpowiednie kable. Warto zainwestować w szafy serwerowe rack, ponieważ urządzenie znacznie ułatwia organizację połączeń dzięki swojemu odgórnie zaplanowanemu ułożeniu kabli.