Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Rurki PCV

  Strona monitoring-hd.pl to miejsce, gdzie znaleźć można różnego rodzaju produkty i akcesoria przydatne w instalacji, montażu i konserwacji sprzętów i połączeń medialnych, elektrycznych i teleinformatycznych. W tej kategorii znaleźć mogą Państwo rury PCV, które służą do zabezpieczenia delikatnych kabli i przewodów. Najczęściej rura elektroinstalacyjna używana jest do prowadzenia pionowego lub poziomego kabli elektrycznych i innych, na przykład teleinformatycznych (także typu skrętka). Jednak rury PCV oprócz prowadzenia kabli i przewodów stosowane są także w systemach alarmowych i podczas prowadzenia przewodów monitoringowych.

  Użyteczny osprzęt elektroinstalacyjny

  Najczęściej prowadzenie kabli i przewodów to sprawa warta uwagi podczas ich montażu. Polecany przez nas osprzęt elektroinstalacyjny pozwala na bezpieczne ukrycie delikatnych kabli i jednocześnie jest przydatny w momencie ukrywania różnego rodzaju okablowania w ścianach lub pod podłogą. Osprzęt elektroinstalacyjny jest specjalnie dedykowany do łatwego montażu. Oznacza to, że rury PCV mogą być połączone bez użycia specjalnych łączników, które są normalnie używane.

  Uniwersalna rura elektroinstalacyjna

  Nasi klienci najczęściej decydują się na zakup produktu w momencie zakładania instalacji wewnętrznej w lokalach handlowych, biurach lub miejscach typu zakłady produkcyjne. To właśnie w takich miejscach należy zabezpieczyć kable przede ewentualnymi uszkodzeniami lub zawilgoceniem, nawet jeśli w danym lokalu nie występuje tego typu problem. Osprzęt elektroinstalacyjny to potrzebny sprzęt, który z powodzeniem zabezpiecza przewody i kable.