Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
    Producent:

    Zobacz również

    Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

    Generator ofert

    Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

    Generator ofert Stwórz ofertę

    Teleinformatyczne UTP , FTP

    Odpowiedni wybór kabli i przewodów do sprzętów teleinformatycznych i medialnych to kluczowy moment w trakcie instalacji tego typu sprzętów. Na naszej stronie monitoring-hd.pl szczególnie dbamy o to, aby nasi klienci wieli wybór najlepszych akcesoriów i produktów dedykowanych do popularnych urządzeń monitoringowych i elektrycznych. Polecany przez nas w tej kategorii kabel UTP i przewód FTP to akcesoria potrzebne do poprawnego podłączenia odpowiednich sprzętów, a także utworzenia sprawnie działającej sieci medialnej.

    Kabel FTP – szeroki wybór kategorii

    Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć kabel UTP i kabel FTP w odpowiedniej kategorii potrzebnej do zaintalowania odpowiednio sprzętów teleinformatycznych. Znaleźć Państwo mogą kable w kategorii 5e, 6, 7 oraz kable zewnątrzne, czyli tak zwane żelowane. Kable teleinformatyczne dedykowane są zazwyczaj do odpowiednich modułów i paneli, dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas zakupów.

    Uniwersalne kable teleinformatyczne

    Najczęściej kabel UTP lub przewód FTP to akcesoria potrzebne do sprawnego i płynnego działania monitoringu lub sieci teleinformatycznej lokalnej lub firmowej. Należy zwrócić szczególną uwagę na dbałość podczas podłączania i konserwacji kabli. Szczególnie delikatne przewody warto umieścić w rurach typu PCV, co zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom, przetarciom i zawilgoceniom. Kabel FTP najlepiej sprawdza się przy podłączeniu do odpowiedniego modułu, podobnie jak w większości sprzętów tego typu.