Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Rejestratory HD CVI

  HD-CVI (High Definition-Composite Video Interface) jest technologią przesyłania danych przy użyciu kabla koncentrycznego, będącą rozwinięciem technologii HD-SDI. Oferowane na niniejszej stronie rejestratory HD-CVI budują system monitoringu z wykorzystaniem istniejących już instalacji systemów analogowych. Technologia ta rejestruje obraz w 2 rozdzielczościach: 1920H (1920x1080) oraz 1280H (1280x720). Warto również wiedzieć, że w przeciwieństwie do technologii HD-SDI, kamery HD-CVI dają możliwość rejestracji obrazu na znacznie większych odległościach, które mogą wynosić nawet 500 metrów. Przy użyciu jednego tylko przewodu można więc przesyłać zarówno dźwięk, jak i sygnał wideo.

  Nowoczesne rejestratory HD-CVI

  Co równie ważne, rejestratory HD-CVI gwarantują łatwą instalację oraz stosunkowo niski koszt ewentualnej modernizacji urządzenia. Podczas procesu montażu, system ten nie wymaga wielu konfiguracji, co w znacznym stopniu ułatwia dostosowywanie funkcjonalności wszystkich kamer do monitorowania danego obszaru. Co więcej, część kamer HD-CVI można bez problemu podłączyć do rejestratorów analogowych DVR, jednak należy pamiętać, że działanie to może wiązać się ze spadkiem rozdzielczości obrazu. Chcąc uniknąć takiej sytuacji warto więc zastosować rejestrator pochodzący z serii CVI.

  Budowa rejestratorów HD-CVI

  Budowa rejestratorów powstałych w oparciu o technologię HD-CVI przypomina topologię gwiazdy a sam wybór okablowania uzależniony jest przede wszystkim od odległości, w jakiej znajdują się kamery od tego właśnie urządzenia. Warto więc wiedzieć, ze kable 75-5 oraz 73-3 dedykowane są przede wszystkim transmisjom nie przekraczającym 500 metrów, natomiast kable wyższe od 75-5 zalecane są do transmisji powyżej 500 metrów. Co więcej, zakończenia połączeń znajdujących się między przewodami a urządzeniem nie wymagają wykorzystywania żadnych dodatkowych elementów, co oznacza, że zasady budowy systemów wykorzystujących technologię HD-CVI są zbliżone do zasad budowy występujących w powszechnie znanych systemach analogowych.

  Wszystkie rejestratory dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują gwarancję nabycia produktu z najwyższej półki, który służyć będzie w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Możemy zagwarantować Państwu bezawaryjność każdego urządzenia, atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu mailowego lub telefonicznego.