Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Zasilacze UPS

Awaryjne systemy zasilania dla zaplecza informatycznego są bardzo istotne. Zasilacze UPS, które znalazły się w ofercie naszego sklepu to starannie wyselekcjonowane urządzenia o świetnej wydajności. Pozwalają w sposób stabilny i efektywny zasilać komputery, serwery oraz urządzenia peryferyjne, wymagające zasilania sieciowego. W przypadku wystąpie...

Awaryjne systemy zasilania dla zaplecza informatycznego są bardzo istotne. Zasilacze UPS, które znalazły się w ofercie naszego sklepu to starannie wyselekcjonowane urządzenia o świetnej wydajności. Pozwalają w sposób stabilny i efektywny zasilać komputery, serwery oraz urządzenia peryferyjne, wymagające zasilania sieciowego. W przypadku wystąpienia nagłego braku energii elektrycznej, każdy z zasilaczy przejdzie w tryb podtrzymywania, oscylujący zazwyczaj w okolicach 20 minut. W tym czasie można zadbać o zapisanie otwartych dokumentów i ewentualne przygotowanie kopii zapasowych.

Najlepsze zasilacze UPS na Monitoring-HD.pl

Z myślą o różnych potrzebach Klientów przygotowaliśmy rozwiązania w dwóch podstawowych wariantach. Oferujemy zarówno zasilacze typu rack, jak i tower. Te pierwsze są ustawiane w pozycji poziomej i można je bez problemu umieścić w szafach rack (one także znalazły się w naszym asortymencie). Są one na tyle elastyczne, że jeśli trzeba, można je ustawić również w pozycji pionowej, tak jak modele typu tower. Pod względem funkcji i efektywności technicznej stoją one na jednakowym, wysokim poziomie.

Zasilacze UPS, na których można polegać

Staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami Klienci. Jednym z najważniejszych jest utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanego sprzętu, jaki dedykujemy zastosowaniom w biznesie, administracji czy wszelkich placówkach użyteczności publicznej. Tu nie ma miejsca na jakościowe kompromisy, dlatego wyposażenie w tej kategorii to wyroby cenionej na całym świecie marki GT – jednego z potentatów, jeśli chodzi o nowoczesne zasilacze UPS. Używając ich, można być spokojnym o stabilne zasilanie i jego podtrzymanie w sytuacji awaryjnej.

Więcej

Podkategorie

Rack/Tower

Moduły i elementy typu rack tower są niezbędne w kontekście efektywnych systemów zasilania UPS. Sklep-Hikvision.pl poleca swoim Klientom takie urządzenia, jak karty SNMP komunikacji sieciowej dedykowane UPS-om, jak również standardowe szyny montażowe. Jednak kluczowymi produktami w tej kategorii są przede wszystkim zasilacze UPS o świetnych parametrach. Zależnie od wybranego modelu, gwarantują one czas podtrzymania pracy urządzeń wynoszący od 3 do około 10 minut, a więc wystarczająco przy zastosowaniach profesjonalnych. Szeroki zakres obsługiwanego oprogramowania sprawia, że systemy rack/tower są bardzo uniwersalne.

Tower

Rozwiązania w zakresie zasilania awaryjnego to popularne systemy tower. Znajdują one zastosowanie w serwerowniach, biurach, zakładach przemysłowych, a czasami również w prywatnych lokalach. Dysponujemy wyborem świetnie zaprojektowanych urządzeń, wśród których miejsce szczególne zajmują zasilacze UPS. Poszczególne modele oferują czasy podtrzymania pomiędzy 3 a 30 minut, w zależności od skali obciążenia. Produkty cenionej w świecie marki GT wyróżniają się wysoką niezawodnością i stabilnością pracy. Wydajne układy chłodzenia podnoszą bezpieczeństwo użytkowania. Zasilacze typu tower ze Sklep-Hikvision.pl to gwarancja optymalnego działania.