Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Zasilacze, UPS-y, akcesoria

  Awaryjne systemy zasilania dla zaplecza informatycznego są bardzo istotne. Zasilacze UPS, które znalazły się w ofercie naszego sklepu to starannie wyselekcjonowane urządzenia o świetnej wydajności. Pozwalają w sposób stabilny i efektywny zasilać komputery, serwery oraz urządzenia peryferyjne, wymagające zasilania sieciowego. W przypadku wystąpienia nagłego braku energii elektrycznej, każdy z zasilaczy przejdzie w tryb podtrzymywania, oscylujący zazwyczaj w okolicach 20 minut. W tym czasie można zadbać o zapisanie otwartych dokumentów i ewentualne przygotowanie kopii zapasowych.

  Najlepsze zasilacze UPS na Monitoring-HD.pl

  Z myślą o różnych potrzebach Klientów przygotowaliśmy rozwiązania w dwóch podstawowych wariantach. Oferujemy zarówno zasilacze typu rack, jak i tower. Te pierwsze są ustawiane w pozycji poziomej i można je bez problemu umieścić w szafach rack (one także znalazły się w naszym asortymencie). Są one na tyle elastyczne, że jeśli trzeba, można je ustawić również w pozycji pionowej, tak jak modele typu tower. Pod względem funkcji i efektywności technicznej stoją one na jednakowym, wysokim poziomie.

  Zasilacze UPS, na których można polegać

  Staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami Klienci. Jednym z najważniejszych jest utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanego sprzętu, jaki dedykujemy zastosowaniom w biznesie, administracji czy wszelkich placówkach użyteczności publicznej. Tu nie ma miejsca na jakościowe kompromisy, dlatego wyposażenie w tej kategorii to wyroby cenionej na całym świecie marki GT – jednego z potentatów, jeśli chodzi o nowoczesne zasilacze UPS. Używając ich, można być spokojnym o stabilne zasilanie i jego podtrzymanie w sytuacji awaryjnej.