Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent:

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Dyski CCTV

Strona monitoring-hd.pl oferuje szeroki wybór profesjonalny sprzętów i akcesoriów pomagających w montażu i instalacji sieci i przewodów teleinformatycznych, medialnych i elektrycznych. Zajmujemy się także sprzętem monitoringowym i wszelkiego rodzaju sprzętami oraz akcesoriami pomocnymi w obsłudze i montażu. Potrzebnym sprzętem w dobrym użytkowaniu monitoringu jest dysk twardy WD, który odpowiada za jakość przechowywania i konserwowania danych. Najcześciej dysk twardy WD to kosztowny element wszystkich monitoringowych sprzętów, jednak jednocześnie to kluczowa część, potrzebna do odpowiedniego rejestrowania video i audio.

Profesjonalny dysk CCTV

Montaż monitoringu wewnątrz lub na zewnątrz budynku to krok, który podejmuje wielu przedsiębiorców lub nawet prywatnych inwestorów. Aby mieć pewność, że monitoring sprawnie działa i będzie funkcjonował przez długi czas, należy zakupić odpowiedni dysk CCTV. Dyski do monitoringu najczęściej są dedykowane danemu systemowi, jednak najważniejsza sprawa to odpowiedni dobór pojemności dysku. Dysk CCTV może mieć pojemność od jednego do nawet sześć terabajtów.

Wytrzymałe dyski do monitoringu

Najczęściej dyski do monitoringu to kluczowe elementy całej sieci kamer, przewodów i urządzeń sterujących. Dysk twardy WD zazwyczaj przy dobrym chłodzeniu i konserwowaniu nie psuje się i jest bardzo wytrzymały. Polecamy dyski do monitoringu i radzimy zapoznać się ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi podłączania i instalacji dysków.