Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Monitory LCD

  Podgląd obrazu z kamer jest możliwy wówczas, gdy do dyspozycji mamy monitory LCD dobrej jakości. Te, które oferujemy z myślą o naszych Klientach, zaliczają się do najlepszych tego typu produktów na rynku. Zaprojektowane z myślą o pracy z kamerami monitoringu zapewniają dobry, czysty obraz wolny od szumów. Cechuje je przy tym niski pobór energii typowy dla nowoczesnych urządzeń tego rodzaju. Proste działanie na zasadzie plug-and-play sprawia, że wystarczy jedynie podłączyć monitor do źródła sygnału, aby móc po chwili cieszyć się pełnym podglądem.

  Świetne monitory LCD czekają u nas

  Krótki czas reakcji, bogate odwzorowanie barw i znakomite rozdzielczości – to kluczowe cechy techniczne monitorów, jakie wybraliśmy dla Państwa. Zostały one fabrycznie wyposażone w standardowe gniazda VGA oraz HDMI, które zapewniają wydajny przesył obrazu w każdych warunkach. Dlatego sprawdzą się doskonale zarówno w odniesieniu do systemów cyfrowych, jak i analogowych. Pełna kompatybilność z oferowanymi przez nas rejestratorami pozwoli zamówić cały niezbędny sprzęt w jednym miejscu.

  Energooszczędne monitory LCD

  Doskonale wiemy, że w obecnych czasach dużą wagę przywiązuje się do kwestii związanych z optymalnym zużyciem energii. Mamy to na względzie, dlatego postawiliśmy na modele monitorów wyposażone w przyjazną środowisku technologię podświetlania diodami LED. Dzięki temu matryca zapewnia doskonałą jakość obrazu, który jest wyraźniejszy, a przy tym zużycie prądu przez urządzenie zostaje znacząco obniżone. Takie rozwiązanie jest korzystne i sprawia, że monitory LCD są niedrogie w eksploatacji.