Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Systemy alarmowe

  Rola, jaką odgrywają dziś nowoczesne systemy alarmowe, jest bardzo znacząca, a ich pozycja prawdopodobnie będzie rosła cały czas. Ludzie mają bowiem naturalną potrzebę, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu mieniu, a także rodzinie. Obecnie tysiące osób decydują się na montaż nowoczesnych instalacji w siedzibach firm, domach prywatnych, miejscu prowadzenia działalności handlowej i usługowej. Po alarmy sięgają także instytucje publiczne oraz urzędy, którym zależy na całodobowym bezpieczeństwie w każdej sytuacji.

  Systemy alarmowe i sensory ruchu

  Nasza firma oferuje Klientom centrale alarmowe czołowych producentów. Pozwalają one efektywnie zarządzać całym systemem zabezpieczeń w konkretnym obiekcie. Jednym z ważniejszych elementów współcześnie wykorzystywanych instalacji są czujniki ruchu, które wykrywają niepożądane zachowania w czasie, gdy alarm jest uzbrojony. Tym samym zyskujemy pewność, że jeśli w danym miejscu pojawi się osoba niepożądana, system nas o tym poinformuje, a gdy będzie potrzeba, zawiadomi ochronę lub policję.

  Akcesoria wspierające systemy alarmowe

  Oferta, którą przygotowaliśmy, jest szeroka i obejmuje wiele interesujących produktów. Warto tu wymienić manipulatory do sterowania alarmami, akumulatory zapewniające ciągłość zasilania czy moduły do central. Korzystają z nich przede wszystkim specjaliści zajmujący się montażem oraz konfiguracją alarmów w domach i siedzibach Klientów. Jeśli nie umieją Państwo zdecydować, które systemy alarmowe okażą się odpowiednie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Udzielą oni odpowiedzi na wszelkie pytania.