Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Sieci LAN

  Dla tysięcy firm i nie tylko sieci LAN są dziś jednym z najważniejszych elementów infrastruktury. Dzięki nim można nie tylko rozprowadzić sygnał internetu po całym obiekcie, ale również budować zamknięte sieci wewnętrzne, obejmujące chociażby współdzielone serwery oraz przestrzenie robocze. Możliwości, jakie w tym zakresie otwiera współczesna informatyka, są naprawdę ogromne. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, oferujemy wysokiej jakości akcesoria i urządzenia wspierające działanie struktur sieciowych.

  Wyposażenie dla sieci LAN

  Jedną z ważniejszych kwestii, o jaką należy zadbać przy tworzeniu sieci tego rodzaju, są odpowiednie kable. Aktualnie możemy zaproponować nabywcom sprawdzone przewody teleinformatyczne, które nadają się nie tylko do transmisji danych internetowych, ale znajdują zastosowanie także w systemach monitoringu, sieciach telewizji kablowej oraz sieciach telefonicznych. Typowo pod kątem rozwiązań LAN przygotowaliśmy w ofercie również patchpanele czy keystony. Wszystkie elementy to wyroby renomowanych producentów.

  Sieci LAN dla każdego

  Asortyment w tej kategorii jest dedykowany przede wszystkim informatykom oraz monterom, którzy na co dzień zawodowo zajmują się budowaniem połączeń internetowych i wszelkich innych układów wykorzystujących akcesoria informatyczne. Można kupić u nas również patchcordy RJ45, a więc najbardziej standardowe przewody wykorzystywane do organizowania sieci LAN. Rzecz jasna są one pożądane również przez Klientów indywidualnych. Nie zabrakło również narzędzi i testerów, w tym kultowych zaciskaczy do wtyczek, stanowiących jeden z podstawowych atrybutów każdego informatyka.