Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  kat.6

  Oferujemy wysokiej jakości keystony kat 6, dzięki którym stworzysz gniazda komputerowe tzw. RJ45. Kształt proponowanych przez nas produktów został tak zaprojektowany, by można było je z powodzeniem stosować w z połączeniu z systemami różnych producentów z użyciem adapterów mosaic 22,5x45 oraz 45x45. Moduły keystone kat 6 można wykorzystać do stworzenia gniazd w puszkach podtynkowych, natynkowych oraz podłogowych. Znakomicie sprawdzą się także w pustych panelach przeznaczonych do montażu w szafach rack 19”.

  Postaw na sprawdzone moduły keystone kat 6

  W tej kategorii znajdziesz zarówno beznarzędziowe moduły keystone UTP kat 6, jak i STP w wersjach ekranowych i nieekranowych. Ekranowane gniazda sprawdzą się przede wszystkim w miejscach, w których występują duże zakłócenia elektromagnetyczne – dzięki temu zagwarantujesz wyższą jakość transmisji, a oddziaływania zewnętrzne nie będą problemem. Można użyć modułów ekranowanych w zestawie ze skrętką ekranowaną F/UTP, F/FTP albo S/FTP kat.6.

  Moduły keystone kat 6 w naszej ofercie mogą być objęte 25-cio letnią gwarancją systemową. Należy je stosować w połączeniu z kompatybilnymi kablami instalacyjnymi oraz patchpanelami danej marki. Wówczas stworzysz tor transmisyjny, który w całości podlega warunkom tak ochrony gwarancyjnej. Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w opisach poszczególnych modeli. Zapraszamy też do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą dobrać odpowiednie zestawienie.