Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Łączniki LAN

Oferujemy wysokiej jakości łączniki LAN, które mogą okazać się niezbędne podczas budowania sieci teleinformatycznej. Przedłużka pozwala na połączenie dwóch kabli i tym samym wydłużenie zasięgu transmisji przewodowej. Łączniki UTP sprawdzą się idealnie wtedy, gdy okaże się, że brakuje Ci dość długiego patchcordu. Dzięki temu nie będziesz musiał zamawiać nowych przewodów – wystarczy wykorzystać dostępne kable. Ceny oferowanych przez nas łączników są bardzo atrakcyjne, więc takie rozwiązanie ma również sens ekonomiczny. Warto mieć łączniki LAN zawsze pod ręką!

Praktyczne łączniki UTP ekranowane i nieekranowane

W ofercie sklepu Monitoring-HD.pl znajdziesz wysokiej jakości łączniki nieekranowane oraz łączniki ekranowane. Pierwsze z nich będą wystarczające dla większości zastosowań. Może się jednak zdarzyć, że przewody będą znajdować się w pobliżu silnego pola elektromagnetycznego. W takim wypadku warto postawić na złączki nieekranowane, by zachować najwyższą jakość i stabilność transmisji.

Proponujemy łączniki LAN w najprostszej wersji, tj. wyposażone w dwa gniazda 8P8C, czyli dostosowane do przewodów z końcówkami RJ45. Jest to standard najpowszechniej wykorzystywany w sieciach teleinformatycznych. Alternatywą są łączniki LSA, w których należy zarobić złącza szczelinowe LSA z wykorzystaniem wciskacza LSA. Proponujemy przedłużki gwarantujące doskonałą transmisję z użyciem kabli kat 5e oraz kat 6. Łączniki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantującego estetyczny wygląd i bardzo dobrą wytrzymałość obudowy.