Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Łączniki LAN

  Oferujemy wysokiej jakości łączniki LAN, które mogą okazać się niezbędne podczas budowania sieci teleinformatycznej. Przedłużka pozwala na połączenie dwóch kabli i tym samym wydłużenie zasięgu transmisji przewodowej. Łączniki UTP sprawdzą się idealnie wtedy, gdy okaże się, że brakuje Ci dość długiego patchcordu. Dzięki temu nie będziesz musiał zamawiać nowych przewodów – wystarczy wykorzystać dostępne kable. Ceny oferowanych przez nas łączników są bardzo atrakcyjne, więc takie rozwiązanie ma również sens ekonomiczny. Warto mieć łączniki LAN zawsze pod ręką!

  Praktyczne łączniki UTP ekranowane i nieekranowane

  W ofercie sklepu Monitoring-HD.pl znajdziesz wysokiej jakości łączniki nieekranowane oraz łączniki ekranowane. Pierwsze z nich będą wystarczające dla większości zastosowań. Może się jednak zdarzyć, że przewody będą znajdować się w pobliżu silnego pola elektromagnetycznego. W takim wypadku warto postawić na złączki nieekranowane, by zachować najwyższą jakość i stabilność transmisji.

  Proponujemy łączniki LAN w najprostszej wersji, tj. wyposażone w dwa gniazda 8P8C, czyli dostosowane do przewodów z końcówkami RJ45. Jest to standard najpowszechniej wykorzystywany w sieciach teleinformatycznych. Alternatywą są łączniki LSA, w których należy zarobić złącza szczelinowe LSA z wykorzystaniem wciskacza LSA. Proponujemy przedłużki gwarantujące doskonałą transmisję z użyciem kabli kat 5e oraz kat 6. Łączniki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantującego estetyczny wygląd i bardzo dobrą wytrzymałość obudowy.