Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

kat.5e UTP

Na naszej stronie monitoring-hd.pl można znaleźć wybór akcesoriów i produktów specjalnie dedykowanych do montażu elektrycznych instalacji, monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego oraz specjalistycznego sprzętu alarmowego. W tej kategorii produktów znajdą Państwo patchcord, czyli kabel UTP. Jest to krótki przewód UTP, stosowany do przesyłania sygnałów elektrycznych i optycznych, najczęściej używany do łączenia osprzętu video. Dzięki temu kabel UTP 5e świetnie nadaje się do połączenia kamer monitoringu wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Wytrzymały kabel UTP 5e

Oferowany na naszej stronie patchcord można zakupić w zależności od potrzeby w ilości detalicznej lub hurtowej. Sprzedamy kabel UTP na sztuki, a ceny przedstawione na naszej stronie monitoring-hd.pl śmiało konkurować mogą z cenami innych polskich deweloperów. Stawiamy przede wszystkim na gwarancję jakości, dzięki czemu zakupiony przewód UTP z pewnością będzie długo służył podczas działania w łączeniu monitoringowych kamer.

Patchcord w wybranym kolorze

Aby monitoring był prawidłowo podłączony, należy mieć pewność, że dany kabel UTP jest właściwie połączony z gniazdem i dedykowaną mu kamerą. Duże ułatwienie w tego typu wielokablowych połączeniach stanowi wybór danego koloru dla danego połączenia. W naszym sklepie znaleźć można kabel UTP 5e w kilku charakterystycznych kolorach, między innymi kabel UTP czerwony, żółty czy niebieski. Połączony kolorystycznie z innymi kablami przewód UTP ułatwia mocowanie i orientację w trakcie konserwacji lub podłączania nowych monitoringowych kamer.