Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent:

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Gniazda elektryczne 45x45

Podczas instalacji sieci LAN ważne jest odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów. Na naszej stronie monitoring-hd.pl oferujemy nie tylko najpotrzebniejsze kable, przewody i moduły, ale także gniazda elektryczne. Są to gniazda 45x45, których standardowo używa się na przykład w systemach ramkowych, puszkach podłogowych, słupkach teleinformatycznych czy korytach kablowych. Jest to uniwersalne gniazdo kątowe, które mimo częstotliwości używania jest wytrzymałe i gwarantuje skuteczność montażu. Gniazda mosaic używane są w zgodzie ze standardem 45x45.

Uniwersalne gniazdo kątowe

Oferowane na naszej stronie gniazda mosaic sprawdzają się w większości montaży związanych z elektrycznością i telekomunikacją. Dodatkowo, gniazda 45x45, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, to wersja DATA, która posiada swego rodzaju zabezpieczenie w formie blokady, niepozwalającej na przypadkowe wpięcie innych urządzeń niż te, które są do niego przeznaczone. W naszej oferie gniazda elektryczne są oferowane jednorazowo lub w zestawie trzech połączonych ze sobą gniazd.

Gniazda 45x45 – profesjonalne akcesoria

Polecane przez nas gniazda mosaic charakteryzują się swoją uniwersalnością i jakością wykonania. Warto podkreślić, że gniazda elektryczna są zbudowane w zintegrowany sposób, co znacznie ułatwia instalację, dzięki czemu montaż jest szybszy i łatwiejszy w porównaniu do innych gniazd kątowych. Gniazda 45x45 to pewna inwestycja. Dodatkowo na naszej stronie znaleźć można gniazda mosaic w różnych kolorach, co ułatwi ich docelowe użytkowanie i pozwoli na lepszą organizację połączeń przewodowych.