Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Gniazda elektryczne 45x45

  Podczas instalacji sieci LAN ważne jest odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów. Na naszej stronie monitoring-hd.pl oferujemy nie tylko najpotrzebniejsze kable, przewody i moduły, ale także gniazda elektryczne. Są to gniazda 45x45, których standardowo używa się na przykład w systemach ramkowych, puszkach podłogowych, słupkach teleinformatycznych czy korytach kablowych. Jest to uniwersalne gniazdo kątowe, które mimo częstotliwości używania jest wytrzymałe i gwarantuje skuteczność montażu. Gniazda mosaic używane są w zgodzie ze standardem 45x45.

  Uniwersalne gniazdo kątowe

  Oferowane na naszej stronie gniazda mosaic sprawdzają się w większości montaży związanych z elektrycznością i telekomunikacją. Dodatkowo, gniazda 45x45, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, to wersja DATA, która posiada swego rodzaju zabezpieczenie w formie blokady, niepozwalającej na przypadkowe wpięcie innych urządzeń niż te, które są do niego przeznaczone. W naszej oferie gniazda elektryczne są oferowane jednorazowo lub w zestawie trzech połączonych ze sobą gniazd.

  Gniazda 45x45 – profesjonalne akcesoria

  Polecane przez nas gniazda mosaic charakteryzują się swoją uniwersalnością i jakością wykonania. Warto podkreślić, że gniazda elektryczna są zbudowane w zintegrowany sposób, co znacznie ułatwia instalację, dzięki czemu montaż jest szybszy i łatwiejszy w porównaniu do innych gniazd kątowych. Gniazda 45x45 to pewna inwestycja. Dodatkowo na naszej stronie znaleźć można gniazda mosaic w różnych kolorach, co ułatwi ich docelowe użytkowanie i pozwoli na lepszą organizację połączeń przewodowych.