Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Telefoniczne i puste

  Strona monitoring-hd.pl oferuje akcesoria i produkty do montażu, instalacji i codziennej konserwacji sprzętów elektronicznych i telekomunikacyjnych. Oferowany przez nas patch panel to produkt służący do łatwego podłączenia sieci komputerowej, zarówno prywatnej, jak i w biurze lub firmie. Popularnym produktem jest patch panel naścienny, który montuje się zazwyczaj w niewidocznym miejscu i później wykorzystuje się potrzebne porty, aby stworzyć rozległą sieć połączeń. W ten sposób działa patch panel naścienny pusty. Najlepiej zakupić go, kiedy planuje się od zera stworzyć sieć połączeń i będzie się wykorzystywać połączenia wyznaczone przez siebie. W tym kontekście najlepiej sprawdzają się moduły Keystone, jako że w razie nieużywania niektórych paneli, można je wówczas zwyczajnie zakleić zaślepkami.

  Profesjonalny patch panel telefoniczny

  Oferowany przez nas patch panel telefoniczny to panel odgórnie przystosowanymi do niego kablami. Są to zakończenia kabli telefonicznych typu YTKSY i kable teleinformatyczne typu skrętka. To właśnie one w sieci strukturalnej obsługują gniazda telefoniczne. Najlepiej zainwestować w taki patch panel, kiedy planuje się stworzyć połączenie z kabli, które pasują do tego panelu. Z kolei na etapie mniej konkretnych rozważań lepiej zainwestować w patch panel naścienny.

  Uniwersalne moduły Keystone

  Wybór produktu takiego, jak patch panel naścienny, to pewność, że istnieje możliwość dopasowania odpowiednich kabli do panelu. Moduły Keystone specjalizują się w zapewnieniu klientom wysokiej jakości produktów teleinformatycznych.