Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  kat.6A UTP

  W tej kategorii proponujemy patchcordy kat 6A UTP, dzięki którym stworzysz wydajną sieć LAN w domu lub w biurze. Przewody w tej kategorii cechują się częstotliwością 250 MHz i pozwalają na transmisję o prędkości nawet 10 Gb/s. To wystarczająco wiele by zapewnić sobie obraz najwyższej jakości w systemach monitoringu opartego na protokole IP, jak i stworzyć wydajną sieć teleinformatyczną dającą dostęp do szybkiego internetu. Patchcordy to inaczej kable krosowe – popularna skrętka wykorzystywana w sieciach Ethernet. Kable zakończone są końcówkami w standardzie RJ45, co oznacza, że możesz je podłączyć do każdego gniazda ethernetowego zamontowanego w puszce podłogowej, podtynkowej lub natynkowej czy w patchpanelu. Kable z tej kategorii będą też pasować praktycznie do wszystkich komputerów osobistych.

  Solidne patchcordy kat 6a UTP

  Oferujemy patchcordy kat 6A UTP w osłonie z wytrzymałego tworzywa PVC. Taka powłoka pozwala na swobodne rozwijanie i manewrowanie przewodem, bez ryzyka, że zostanie on złamany. Osłona jest również odporna na przetarcia, a jednocześnie daje się łatwo obrabiać i jest wystarczająco elastyczna, by można było wygodnie podłączyć niezbędne urządzenia. Natomiast wąski kształt końcówki zalewanej powłoki umożliwia zastosowanie w panelach krosowych, w których porty są gęsto upakowane. W większości zastosowań sprawdzą się nieekranowane patchcordy – są odpowiednie do wszystkich miejsc nienarażonych na silne zakłócenia elektromagnetyczne.

  W naszej ofercie znajdziesz patchcordy kat 6a UTP o różnej długości. Dzięki temu z łatwością dopasujesz produkt do tworzonej sieci.