Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  System PPOŻ

  Zaprószenie ognia może być źródłem poważnego zagrożenia. Dobry system PPOŻ ma na celu niwelowanie ryzyka związanego z rozprzestrzenieniem się pożaru, co w praktyce nie zawsze jest możliwe. Problemy wynikają zwykle z tego, że na terenie obiektu nie ma żadnej instalacji tego rodzaju, a jeśli jest, to nie spełnia wymagań stawianych nowoczesnym rozwiązaniom tego typu. Z myślą o Klientach przygotowaliśmy wysokiej jakości akcesoria, dzięki którym możliwa będzie w pełni efektywna ochrona dowolnego budynku i posesji w zakresie przeciwpożarowym.

  Dobry system PPOŻ musi być nowoczesny

  Stawiamy na rozwiązania nowoczesne, za jakimi stoi wieloletnie doświadczenie producentów. Rozległe kontakty oraz fachowa wiedza pozwalają nam na zaproponowanie nabywcom rozwiązań, które sprawdzą się doskonale w praktyce i sprawią, że nasi Klienci będą lepiej przygotowani na zagrożenia. Szczególnie zalecane jest, aby zaawansowane systemy przeciwpożarowe były obecne w miejscach pracy, w szkołach i obiektach użyteczności publicznej. Im szybciej urządzenia wykryją ogień i dym, tym większe szanse na skuteczną ewakuację.

  System PPOŻ – oferowane akcesoria

  Aktualnie w naszym katalogu znajdą Państwo wszystkie produkty niezbędne do tego, aby zbudować w pełni efektywny układ podnoszący bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Oferujemy między innymi różnego rodzaju osprzęt oraz zestawy akcesoriów W2, wśród których wymienić można puszki instalacyjne o różnych parametrach. Nadają się one doskonale do obiektów mieszkalnych, gospodarczych czy handlowych. Ponadto na system PPOŻ składają się także sygnalizatory W2 skutecznie wykrywające zadymienie, jak też odpowiednie okablowanie oraz uchwyty montażowe.