Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Kontrola dostępu i RCP

  Obecnie w wielu firmach, a także urzędach stosowana jest kontrola dostępu i RCP. Dzięki tym rozwiązaniom można na bieżąco monitorować, które z uprawnionych osób wchodzą na teren danego obiektu, o jakiej godzinie i kiedy obiekt opuszczają. Jest to ważne w przypadku miejsc o szczególnym statusie, gdzie przechowuje się dane wrażliwe lub gdzie wykonywane są prace wymagające zachowania tajemnicy. Ponadto na bazie oferowanych przez nas urządzeń możliwa jest cyfrowa ewidencja czasu pracy, po którą sięga coraz więcej pracodawców z sektora publicznego i prywatnego.

  Efektywna kontrola dostępu i RCP tylko z nami

  Wiele przedsiębiorstw na rynku proponuje rozwiązania, które pozwalają na budowę takich systemów, ale to właśnie u nas można zaopatrzyć się we wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby taki system zbudować, a następnie efektywnie nim zarządzać. Klienci mogą kupić u nas kontrolery oraz moduły rozszerzeń stanowiące istotę większości systemów. Aby móc je w pełni wykorzystać w praktyce, niezbędne są specjalne aplikacje. Oprogramowanie także można u nas nabyć.

  Kontrola dostępu i RCP zgodna z nowymi standardami

  W praktyce okazuje się, że w wielu przypadkach stosowanie takich systemów jest korzystne dla pracodawców, ale również wygodne dla pracowników. Cyfrowa ewidencja czasu pracy jest przejrzysta i nie zostawia żadnych wątpliwości odnośnie czasu, jaki konkretna osoba spędziła w miejscu zatrudnienia. Karty i breloczki będące jednym z ważnych elementów takich systemów można mieć zawsze przy sobie, a ich użycie nie sprawi nikomu problemów. Dzięki temu kontrola dostępu i RCP przestaje być problematyczna dla kogokolwiek.