Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent:

  Zobacz również

  Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

  Generator ofert

  Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

  Generator ofert Stwórz ofertę

  Klawiatury sterujące

  Sklep monitoring-hd.pl oferuje sprzęt i akcesoria odpowiednie do montażu i konserwacji różnego rodzaju instalacji elektrycznych, teleinformatycznych i medialnych. W tej kategorii polecamy produkt o nazwie klawiatura sterująca. To wysokiej jakości urządzenie, służące do sterowania monitoringowego. W łatwy sposób można zawiadywać i obsługiwać kamery monitoringowego, które są połączone z klawiaturą za pomocą rejestratorów. Zakup produktu o nazwie klawiatura sterująca na naszej stronie monitoring-hd.pl oznacza gwarancję jakości produktu i długotrwałego działania klawiatury.

  Profesjonalna klawiatura sterująca

  To urządzenie najczęściej obsługuje kamery sieciowe i monitoringowe, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ze względu na ilość kamer, może różnić się rezultatami użytkowania. Klawiatura sterująca służy przede wszystkim do sterowania rejestratorów BCS, ale także kamer szybkoobrotowych i platform centralnego zarządzania. Produkt oferowany na naszej stronie jest szczególnie dedykowany do BCS POINT.

  Gwarancja długotrwałego użytkowania

  Klawiatura sterująca posiada wyświetlacz, który znacznie ułatwia użytkowanie produktu. Sprzęt zazwyczaj dostosowuje się do systemów takich jak Preset, Auto Scan czy Auto Pan. Warto pamiętać, że klawiatura sterująca to urządzenie wielofunkcyjne, ale także wyjątkowo specjalistyczne. Jego używanie wiąże się z koniecznością przygotowania użytkownika do sterowania kamerami za pomocą klawiatury.