Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Kamera BCS

Jedną z marek, którą wprowadziliśmy do swojej oferty jest BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku. Jest to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Są one również oznakowane CE, a wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą m.in. kamer. Warto również wiedzieć, że marka BCS opiera swą działalność o produkty jednego z największych światowych liderów w produkcji sprzętu do monitoringu, firmy DAHUA. Kamera BCS doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku odbiorców prywatnych, jak i firm, do monitoringu wizyjnego biur, parkingów, posesji oraz domów.

Kamery od znanego producenta

Na niniejszej stronie znaleźć więc mogą Państwo wysokiej jakości kamery pochodzące od BCS, które są gwarancją wysokiej jakości obrazu. Część z oferowanych tutaj kamer została wyposażona w wejścia HD, a ich rozdzielczość zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Osobom odwiedzającym nasz sklep z monitoringiem, dajemy również możliwość wyboru między różnego rodzaju obudowami, spośród których znaleźć można obudowy BOX, cube, fisheye, tuby, kopuły oraz głowice obrotowe.

Kamera BCS - zastosowanie

Głównym zadaniem monitoringu, w skład którego wchodzą kamery, rejestratory cyfrowe, jak również monitory, jest rejestracja wszystkich zdarzeń, jakie mają miejsce na danym obszarze. Współcześnie monitoring jest jeszcze bardziej skuteczny, a wszystko to dzięki wdrażaniu technologii cyfrowych oraz kamer IP (np. tych pochodzących od firmy BCS), charakteryzujących się o wiele wyższą rozdzielczością w porównaniu z rozwiązaniami analogowymi. Kamery te są w stanie wykrywać ruch, a dzięki analizie obrazu oraz naruszeniu zabezpieczonych stref, są w stanie zaalarmować ich posiadacza o ewentualnym wtargnięciu osoby niepożądanej na dany obiekt.

Kamera BCS – szeroki wybór

Kamery BCS z roku na rok zyskują na swej popularności nie tylko wśród właścicieli firm, ale również osób mieszkających w jednorodzinnych domach. Rozwiązanie to wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa danego obiektu i może ono odstraszać potencjalnych włamywaczy, dlatego też na ich zakup decyduje się coraz więcej klientów. Urządzenia te można zamontować niemalże w każdym miejscu, do którego istnieje możliwość doprowadzenia kabla z energią elektryczną. Kamery te można więc umieszczać w garażu, na tarasie, w piwnicy, czy też bezpośrednio w domu, by móc obserwować wybrane pomieszczenia.

Na rynku istnieje wiele kamer, które dostępne są w różnorodnych kolorach oraz kształtach. Jeżeli urządzenie to ma służyć do ochrony przed włamaniem, powinno być ono możliwie jak najbardziej dyskretne oraz niewyróżniające się na tle otoczenia, w którym będzie się znajdować. Jeżeli kamera ma być wykorzystywana w celu obserwacji danego pokoju (np. takiego, w którym znajduje się małe dziecko), to jej wygląd jest kwestią drugorzędną. Istnieje również możliwość nabycia modeli nocnych, rejestrujących obraz w podczerwieni, jak również modeli dysponujących własnym źródłem światła.