Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Dahua kamery IP

Firma DAHUA, oferująca między innymi kamery IP, jest profesjonalnym producentem funkcjonującym w branży systemów bezpieczeństwa, który działa nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ta nieustannie się rozwija oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów najwyższej półki. Wszystkie z nich otrzymały certyfikaty, takie jak m.in. FCC, UL, czy CE, co tylko potwierdza ich niezawodność. Produkty oferowane przez DAHUA charakteryzują się mnogością zastosowań, co oznacza, że np. oferowana przez firmę kamera, może być wykorzystywana w wielu branżach, takich jak transport, budownictwo, bankowość, czy też bezpieczeństwo publiczne.

Wysoka rozdzielczość kamer IP DAHUA

Zastosowanie kamer z wysoką rozdzielczością, takich jak kamera DAHUA, pozwala w pierwszym rzędzie na zapis obrazu, który jest wierniejszy rzeczywistości i ma większą wartość dowodową niż z dowolnej kamery analogowej. Kamera IP w wysokiej rozdzielczości rejestruje 12-krotnie więcej szczegółów niż 95% wszystkich istniejących urządzeń video na całym świecie. W niemal wszystkich przypadkach zastosowania kamera zastępuje kilka systemów standardowych, ponieważ przy tej samej rozdzielczości szczegółów oferuje 4-krotnie większy zasięg.

Kamera DAHUA – nowoczesne urządzenia dla wymagających

Kamera IP, ze wszystkich systemów CCTV daje gwarancję najwyższej jakości obrazu. System ten, jako jedyny udostępnia urządzenia o rozdzielczości wyższej niż 2mpx, która w przypadku kamer IP może dochodzić nawet do 4K. Nawet niewysokie ceny kamer IP zapewniają wysoką szczegółowość obrazu, która umożliwia właściwe rozpoznanie sytuacji na danym obiekcie. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest wsparcie sprzętowej lub cyfrowej funkcji szerokiego zakresu dynamiki. W praktyce oznacza to, że kamery poradzą sobie również podczas obserwacji planu charakteryzującego się silnymi kontrastami, na którym znajdują się jednocześnie bardzo ciemne, jak i bardzo jasne obiekty.

Co jeszcze warto wiedzieć o kamerach IP DAHUA?

Warto również zwrócić uwagę na możliwość zdalnego połączenia kamer IP oraz zdalnej obsługi systemowej. Wszystkie kamery, jak również rejestratory systemu IP są swego rodzaju mini-komputerem, który podłączony jest do sieci internetowej. Oznacza to, że bez problemu mogą one wykorzystywać wszelkie dobrodziejstwa, jakie daje sieć Ethernet. Jednak jedną z najbardziej użytecznych zalet jest możliwość nawiązywania zdalnych połączeń z systemami IP. Posiadacze tego typu kamer, nawet pracują zdalnie, otrzymują dostęp do podglądu aktualnie wyświetlanych obrazów. Mogą oni również sterować kamerami obrotowymi, odtwarzać wybrane nagrania i nie tylko.

Kamery DAHUA łączą w sobie funkcje komputera oraz kamery analogowej, jednak różnica kryje się przede wszystkim w sposobie transmisji obrazu – w przypadku kamery IP jest on przesyłany w formie pakietów danych w sieciach LAN lub za pośrednictwem internetu. Protokoły sieciowe dają możliwość uprawnionym podmiotom zarządzanie wszystkimi kamerami za pomocą przeglądarki lub specjalnego oprogramowania. Co więcej, dzięki różnicy przesyłania informacji w systemach sieci IP, posiadacze kamer IP mogą przesyłać o wiele większe ilości danych, a co za tym idzie – uzyskiwać o wiele lepszą jakość obrazu, niż miałoby to miejsce w przypadku kamery analogowej.