Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Rejestratory 4 - kanałowy IP

Spośród wszystkich urządzeń wykorzystywanych podczas budowy kompleksowych systemów monitoringu, warto zwrócić uwagę na rejestrator BCS 4 kanałowy IP. Rejestrator IP 4 kamery pozwala między innymi na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na ziemi, co jest bardzo wygodne dla ich posiadaczy. Dlatego też na niniejszej stronie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór rejestratorów IP, które umożliwiają nagrywanie obrazu 4 kamer w jednym czasie i są niezwykle popularne szczególnie wśród osób chcących stworzyć kompletny system monitoringu.

Rejestratory BCS IP 4 kanałowe – niezawodna jakość

Oferowane przez naszą firmę rejestratory 4 kanałowe są urządzeniami pochodzącymi wyłącznie od znanych i cenionych na całym świecie producentów. To właśnie między innymi dlatego mogą Państwo znaleźć tu rejestrator od BCS, gwarantujący niezawodną pracę oraz szereg praktycznych opcji. Firma BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku, jest stabilnym importerem o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Są one również oznakowane CE, a wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą m.in. rejestratorów IP.

Rejestrator IP 4 kamery – co warto o nim wiedzieć?

Rejestrator 4 kanałowy zaliczany jest do serii 4 w 1. Urządzenie to zostało zbudowane w oparciu o najwyższej jakości parametry, dlatego też cechuje się ona niezawodnością oraz funkcjonalnością. Część z modeli dostępnych w naszej ofercie może obsługiwać zarówno klasyczne kamery CVBS, jak również kamery AHD/TVI oraz kamery IP. Rejestratory służą więc do zapamiętywania zarówno obrazów, jak i dźwięków w technologii cyfrowej, co daje możliwość ich podglądów, odtwarzania, jak również zapisu nagranych materiałów. Warto również wiedzieć, że obraz emitowany jest poprzez podłączenie do rejestratora BCS IP 4 kanałowego, a dane zapisywane są na kartę pamięci, dysk twardy, płytę DVD lub też inne urządzenia służące do przechowywania danych. Nagrania te można bez problemu gromadzić przez określony czas i w dowolnym momencie zgrać je na wybrany nośnik zewnętrzny przy użyciu np. wejścia USB.

Wygoda zdalnego sterowania

Co równie istotne, rejestratory 4 kamery mają także opcję obsługiwania zdalnego, co dla ich posiadaczy jest bardzo wygodne. Wykorzystując smartfon, tablet lub też komputer są oni w stanie zarządzać rejestratorem z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet. Co równie ważne, część modeli wyposażona została w dodatkowe opcje, takie jak detekcja ruchu, czy też alarmowanie w przypadku akcji sabotażowych takich jak przesłonięcie obrazu lub też zmiana kierunku kamery. To właśnie między innymi dlatego urządzenia te dają tak dużą gwarancję bezpieczeństwa ich posiadaczom.