Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Rejestratory IP 8 kamer

Kamery wykorzystywane w monitoringu CCTV zazwyczaj posiadały tylko jeden tryb działania, jednak niedawno pojawiły się zupełnie nowe rozwiązania, dające szereg innowacyjnych możliwości, niedostępnych nigdy wcześniej. Jednym z nich jest rejestrator BCS 8 kanałowy, który dostępny jest na niniejszej stronie internetowej. Rejestrator IP 8 kamer jest profesjonalnym urządzeniem sprzedawanym w estetycznej i kompaktowej obudowie. Jego posiadacze otrzymują pewność nabycia produktu wysoce funkcjonalnego oraz bezawaryjnego. Wbudowany w urządzenie port USB umożliwia podpięcie dysku zewnętrznego lub też pendrive’a, dzięki czemu otrzymujemy możliwość skopiowania wybranych fragmentów zapisanych nagrań.

Rejestratory IP 8 kamer posiada wiele przydatnych funkcji

Dostęp do rejestratora IP poprzez sieć internetową, realizowany jest przy użyciu internetowej przeglądarki, specjalnemu programowi lub też aplikacji dedykowanym zarówno systemowi Android, jak i iOS. Użytkownik otrzymuje więc możliwość podglądu obrazów w czasie rzeczywistym, co jest dla niego bardzo wygodne. Może on również odtwarzać, jak i zapisywać wybrane nagrania na dysku swojego komputera, w przypadku takiej chęci.

Rejestrator BCS 8 kanałowy – urządzenia od znanego producenta

Oferowane przez naszą firmę rejestratory 8 kanałowe są urządzeniami pochodzącymi wyłącznie od znanych i cenionych na całym świecie producentów. To właśnie między innymi dlatego mogą Państwo znaleźć tu rejestrator 8 kanałowy od BCS, gwarantujący niezawodną pracę oraz szereg praktycznych opcji. Firma BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku, jest stabilnym importerem o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą m.in. rejestratorów IP 8 kamer i nie tylko.

Warto również wiedzieć, że współcześnie niemalże każdy rejestrator BCS 8 kanałowy został wyposażony w interfejs Ethernet. W praktyce oznacza to, że wystarczy jednie podłączyć kabel internetowy do rejestratora oraz odpowiednio skonfigurować dane połączenie, by możliwy był zdalny podgląd widoku z kamer przy użyciu internetowej przeglądarki lub też odpowiedniej aplikacji na smartfon lub też komputer. Użytkownicy posiadający uprawnienia będą mieli możliwość zdalnego odtwarzania nagrań, a nawet wprowadzania zmian w ustawieniach rejestratora, w przypadku takiej konieczności.