Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Rejestratory BCS 16 kanałowe

Rejestrator BCS 16 kanałowy to praktyczne urządzenie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. W naszej ofercie posiadamy modele pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych producentów, którzy są gwarancją niezawodności każdego urządzenia. Proponujemy więc Państwu urządzenia posiadające wbudowany switch PoE zarówno 8-portowy, jaki i 16-portowy oraz urządzenia posiadające od 1 do aż do 8 dysków. Rejestrator BCS jest profesjonalnym urządzeniem sprzedawanym w estetycznej i kompaktowej obudowie, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna. Jego posiadacze otrzymują więc pewność nabycia produktu wysoce funkcjonalnego oraz bezawaryjnego.

Rejestrator BCS 16 kanałowu. Cena na każdą kieszeń

Rejestratory 16 kanałowe są urządzeniami pochodzącymi wyłącznie od znanych i cenionych na całym świecie producentów. To właśnie między innymi dlatego mogą Państwo znaleźć tu rejestrator 16 kanałowy od BCS, gwarantujący niezawodną pracę oraz szereg praktycznych opcji. Firma BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku, jest stabilnym importerem o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą m.in. rejestratorów 16 kanałowych i nie tylko. Co równie ważne, wszystkie urządzenia dostępne na niniejszej stronie dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie, która nie nadwyręży Państwa budżetu.

Rejestratory BCS 16 kanałowe posiadają wiele zalet

Nowoczesne rejestratory 16 kanałowe są wysoce zaawansowanym centrum dowodzenia, które wykorzystywane są w systemach monitoringu wizyjnego. Posiadają one wiele funkcji, takich jak możliwość podejrzenia obrazu na żywo, rejestracja materiałów wideo, jak również opcja odtwarzania materiałów zarchiwizowanych. Rejestratory te dają również możliwość wyszukiwania nagrań nawet po długim czasie, co jest opcją bardzo przydatną w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest ich rozdzielczość – wiele z nich przystosowana jest do transmitowania obrazów megapikselowych, co daje gwarancję wysokiej jakości materiałów. Co więcej, wbudowany w urządzenie port USB umożliwia podpięcie dysku zewnętrznego lub też pendrive’a, dzięki czemu otrzymujemy możliwość skopiowania wybranych fragmentów zapisanych nagrań.

Warto również wiedzieć, że rejestratory 16 kanałowe mają także opcję obsługiwania zdalnego, co dla ich posiadaczy jest bardzo wygodne. Wykorzystując smartfon, tablet lub też komputer są oni w stanie zarządzać rejestratorem z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet. Co równie ważne, część modeli wyposażona została w dodatkowe opcje, takie jak detekcja ruchu, czy też alarmowanie w przypadku akcji sabotażowych takich jak przesłonięcie obrazu lub też zmiana kierunku kamery. To właśnie między innymi dlatego urządzenia te dają tak dużą gwarancję bezpieczeństwa ich posiadaczom.