Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Rejestratory IP 32 kanały

Dostępny na niniejszej stronie rejestrator IP to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które może obsługiwać aż 32 kanały. Doskonale sprawdzi się on w dużych obiektach, takich jak hale, magazyny, stadiony i nie tylko. Rejestrator może mieć miejsce nawet na kilka dysków, których łączna pojemność może wynosić nawet kilkadziesiąt TB. Nowoczesne rejestratory IP w pełni wykorzystują nowoczesne zdobycze technologiczne, dlatego też zapewniają obraz bardzo wysokiej jakości przy jednoczesnym minimalnym wykorzystaniu miejsca na dysku. Oczywiście wiele zależy od rodzaju kompresji – warto więc zwrócić uwagę na kodowanie H.264, które jest w stanie zmniejszyć dane nawet o 90%, przy jednoczesnym zachowaniu szczegółowości każdego nagrania.

Rejestratory 32 kanałowe

Równie istotne są także tryby nagrywania rejestratorów IP 32 kanałów, takie jak np. zapisy po wykryciu ruchu na danym terenie. Nagrywanie można również ustawić zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, co jest praktycznym udogodnieniem pozwalającym zaoszczędzić miejsce na dane. Dzięki temu jesteśmy w stanie wydłużyć czas archiwizowania obrazów. Rejestratory IP są więc profesjonalnym centrum dowodzenia posiadającym szereg zalet. Bez problemu można z nich zgrać wszelkie dane przy użyciu USB lub też eSATA. Co więcej, urządzenia te współpracują również z większością monitorów, które dostępne są współcześnie na rynku.

Rejestratory IP 32 kanałowe – zaawansowana technologia

Urządzenia, jakimi są rejestratory IP są kolejnym krokiem w rozwoju przemysłowej telewizji, które zajęły miejsce popularnych niegdyś magnetowidów rejestrujących obrazy z wykorzystaniem kaset video. Rejestratory służą więc do zapamiętywania zarówno obrazów, jak i dźwięków w technologii cyfrowej, co daje możliwość ich podglądów, odtwarzania, jak również zapisu nagranych materiałów. Warto również wiedzieć, że obraz emitowany jest poprzez podłączenie do rejestratora, a dane zapisywane są na kartę pamięci, dysk twardy, płytę DVD lub też inne urządzenia służące do przechowywania danych. Nagrania te można bez problemu gromadzić przez określony czas i w dowolnym momencie zgrać je na wybrany nośnik zewnętrzny przy użyciu np. wejścia USB.

Zdalna obsługa rejestratorów IP 32 kanałowych

Nowoczesne rejestratory 32 kanałowe są wysoce zaawansowanym centrum dowodzenia, które wykorzystywane są w systemach monitoringu wizyjnego. Posiadają one wiele funkcji, takich jak możliwość podejrzenia obrazu na żywo, rejestracja materiałów wideo, jak również opcja odtwarzania materiałów zarchiwizowanych. Rejestratory te dają również możliwość wyszukiwania nagrań nawet po długim czasie, co jest opcją bardzo przydatną w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest ich rozdzielczość – wiele z nich przystosowana jest do transmitowania obrazów megapikselowych, co daje gwarancję wysokiej jakości materiałów.

Warto również wiedzieć, że rejestratory IP posiadają także opcję obsługiwania zdalnego, co dla ich posiadaczy jest bardzo wygodne. Wykorzystując smartfon, tablet lub też komputer są oni w stanie zarządzać rejestratorem z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet. Co równie ważne, część modeli wyposażona została w dodatkowe opcje, takie jak detekcja ruchu, czy też alarmowanie w przypadku akcji sabotażowych takich jak przesłonięcie obrazu lub też zmiana kierunku kamery. To właśnie między innymi dlatego urządzenia te dają tak dużą gwarancję bezpieczeństwa ich posiadaczom.