Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Rejestratory kamer IP WiFi

Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy nowoczesny rejestrator kamery IP WiFi. Spośród wszystkich urządzeń wykorzystywanych podczas budowy kompleksowych systemów monitoringu, warto zwrócić uwagę na to właśnie urządzenie. Pozwala on między innymi na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na ziemi, co jest bardzo wygodne dla ich posiadaczy. Dlatego też na niniejszej stronie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór rejestratorów WiFi, które umożliwiają nagrywanie wysokiej jakości obrazu i są niezwykle popularne szczególnie wśród osób chcących stworzyć kompletny system monitoringu.

Nowoczesne rejestratory IP WiFi

Rejestrator IP z obsługą WiFi jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a wszystko to przez brak konieczności układania transmisyjnych kabli. Te nowoczesne urządzenia są wysoce zaawansowanym centrum dowodzenia, które wykorzystywane są w systemach monitoringu wizyjnego. Posiadają one wiele funkcji, takich jak możliwość podejrzenia obrazu na żywo, rejestracja materiałów wideo, jak również opcja odtwarzania materiałów zarchiwizowanych. Rejestratory te dają również możliwość wyszukiwania nagrań nawet po długim czasie, co jest opcją bardzo przydatną w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest ich rozdzielczość – wiele z nich przystosowana jest do transmitowania obrazów megapikselowych, co daje gwarancję wysokiej jakości materiałów. Co więcej, wbudowany w urządzenie port USB umożliwia podpięcie dysku zewnętrznego lub też pendrive’a, dzięki czemu otrzymujemy możliwość skopiowania wybranych fragmentów zapisanych nagrań.

Rejestratory kamer IP WiFi – nowoczesna technologia

Wszelkie dane rejestratora IP zostają zapisane na dysku lub też innym nośniku, który współpracuje z tego typu urządzeniem. Ów rejestrator może mieć miejsce nawet na kilka dysków, których łączna pojemność może wynosić nawet kilkadziesiąt TB. Nowoczesne rejestratory WiFi w pełni wykorzystują nowoczesne zdobycze technologiczne, dlatego też zapewniają obraz bardzo wysokiej jakości przy jednoczesnym minimalnym wykorzystaniu miejsca na dysku. Oczywiście wiele zależy od rodzaju kompresji – warto więc zwrócić uwagę na kodowanie H.264, które jest w stanie zmniejszyć dane nawet o 90%, przy jednoczesnym zachowaniu szczegółowości każdego nagrania.

W dzisiejszych czasach niemalże każdy rejestrator WiFi został wyposażony w interfejs Ethernet. W praktyce oznacza to, że wystarczy jednie odpowiednio skonfigurować dane połączenie, by możliwy był zdalny podgląd widoku z kamer przy użyciu internetowej przeglądarki lub też odpowiedniej aplikacji na smartfon lub też komputer. Użytkownicy posiadający uprawnienia będą mieli możliwość zdalnego odtwarzania nagrań, a nawet wprowadzania zmian w ustawieniach rejestratora, w przypadku takiej konieczności.