Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Rejestratory kamer BCS - sklep AKOM

Profesjonalny rejestrator kamer IP BCS jest niezbędnym elementem każdego systemu monitoringu. Dzięki niemu możliwa jest rejestracja obrazu w wysokiej rozdzielczości, jak również kompresja nagrań do rozmiarów, które nie przyczynią się do jej utraty. W efekcie oszczędzamy miejsce na dysku pamięci, co w przypadku gromadzenia dużej ilości materiałów jest kwestią niezwykle istotną. Część modeli rejestratorów BCS może obsługiwać nawet kilka dysków, umożliwiając jednocześnie pracę w chmurze. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, a wszystko to przez zdalny dostęp do rejestratora kamer BCS za pomocą smartfonu, tabletu lub też komputera. Zachęcamy do poznania oferty, jaką przygotował dla Państwa nasz sklep.

Rejestratory IP z najwyższej półki

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znaleźć można wysokiej klasy rejestratory BCS. Zostały one wyposażone w różne interfejsy sieciowe i mogą obsługiwać nawet wiele kamer jednocześnie. Urządzenia te oferują także bardzo dużą różnorodność w zakresie maksymalnej obsługi rozdzielczości, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient z pewnością znajdzie rejestrator, który będzie spełniać wszystkie jego wymagania oraz potrzeby.

Rejestrator IP BCS – produkty od znanego producenta

BCS to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, której początki sięgają 1998 roku. Jest ona stabilnym importerem o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą urządzeń takich jak rejestratory kamer. BCS doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku odbiorców prywatnych, jak i firm, do monitoringu wizyjnego biur, parkingów, posesji oraz domów.

Rejestrator BCS. Sklep z profesjonalnymi rejestratorami

Urządzenia, jakimi są rejestratory kamer są kolejnym krokiem w rozwoju przemysłowej telewizji, które zajęły miejsce popularnych niegdyś magnetowidów rejestrujących obrazy z wykorzystaniem kaset video. Rejestratory służą więc do zapamiętywania zarówno obrazów, jak i dźwięków w technologii cyfrowej, co daje możliwość ich podglądów, odtwarzania, jak również zapisu nagranych materiałów. Warto również wiedzieć, że obraz emitowany jest poprzez podłączenie do rejestratora IP, a dane zapisywane są na kartę pamięci, dysk twardy, płytę DVD lub też inne urządzenia służące do przechowywania danych. Nagrania te można bez problemu gromadzić przez określony czas i w dowolnym momencie zgrać je na wybrany nośnik zewnętrzny przy użyciu np. wejścia USB.