Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Rejestratory IP Dahua

Rejestrator IP DAHUA jest niezbędnym elementem każdego systemu monitoringu. Dzięki niemu możliwa jest rejestracja obrazu w wysokiej rozdzielczości, jak również kompresja nagrań do rozmiarów, które nie przyczynią się do jej utraty. W efekcie oszczędzamy miejsce na dysku pamięci, co w przypadku gromadzenia dużej ilości materiałów jest kwestią niezwykle istotną. Część modeli rejestratorów DAHUA może obsługiwać nawet kilka dysków, umożliwiając jednocześnie pracę w chmurze. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, a wszystko to przez zdalny dostęp do rejestratora za pomocą smartfonu, tabletu lub też komputera podłączonego do internetu.

Rejestratory DAHUA to gwarancja niezawodności

DAHUA Technology, oferująca między innymi rejestratory IP, jest profesjonalnym producentem funkcjonującym w branży systemów bezpieczeństwa, który działa nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ta nieustannie się rozwija oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów najwyższej półki. Wszystkie z nich otrzymały certyfikaty, takie jak m.in. FCC, UL, czy CE, co tylko potwierdza ich niezawodność. Produkty oferowane przez DAHUA charakteryzują się mnogością zastosowań, co oznacza, że można wykorzystywać je w wielu dziedzinach, takich jak transport, budownictwo, bankowość, czy też bezpieczeństwo publiczne.

Rejestratory IP DAHUA – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Bez wątpienia urządzenia, jakimi są rejestratory DAHUA są kolejnym krokiem w rozwoju przemysłowej telewizji, które zajęły miejsce popularnych niegdyś magnetowidów rejestrujących obrazy z wykorzystaniem kaset video. Rejestratory służą więc do zapamiętywania zarówno obrazów, jak i dźwięków w technologii cyfrowej, co daje możliwość ich podglądów, odtwarzania, jak również zapisu nagranych materiałów. Warto również wiedzieć, że obraz emitowany jest poprzez podłączenie do rejestratora IP, a dane zapisywane są na kartę pamięci, dysk twardy, płytę DVD lub też inne urządzenia służące do przechowywania danych. Nagrania te można bez problemu gromadzić przez określony czas i w dowolnym momencie zgrać je na wybrany nośnik zewnętrzny przy użyciu np. wejścia USB.

Szeroka oferta rejestratorów IP DAHUA

Rejestratory DAHUA posiadają wiele funkcji, takich jak możliwość podejrzenia obrazu na żywo, rejestracja materiałów wideo, jak również opcja odtwarzania materiałów zarchiwizowanych. Rejestratory te dają również możliwość wyszukiwania nagrań nawet po długim czasie, co jest opcją bardzo przydatną w wielu sytuacjach. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest ich rozdzielczość – wiele z nich przystosowana jest do transmitowania obrazów megapikselowych, co daje gwarancję wysokiej jakości materiałów.

Każdą osobę zainteresowaną serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znaleźć można wysokiej klasy rejestratory IP. Zostały one wyposażone w różne interfejsy sieciowe i mogą obsługiwać nawet wiele kamer jednocześnie. Urządzenia te oferują także bardzo dużą różnorodność w zakresie maksymalnej obsługi rozdzielczości, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient z pewnością znajdzie rejestrator, który będzie spełniać wszystkie jego wymagania oraz potrzeby.