Kategorie

Zobacz również

Zapraszamy do sklepu z produktami Hikvision

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Generator ofert Stwórz ofertę

Monitoring IP zestaw

Monitoring IP to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności. Dzieje się tak przez fakt, iż kamery posiadają wiele zalet, dlatego też coraz częściej można spotkać je w miejscach użyteczności publicznej, lecz nie tylko. Decydują się na nie również przedsiębiorcy, którzy w monitoringu widzą szansę na większe zmotywowanie pracowników, co ma przełożenie na większą ich wydajność. Jednak największym atutem monitoringu jest z całą pewnością zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w miejscach, w których został on zamontowany. Sama jego obecność może odstraszyć potencjalnych złodziei, dlatego też jest on wykorzystywany również przez posiadaczy domów jednorodzinnych. Polecamy Państwu zestaw monitoringu, dzięki któremu ochrona dowolnego budynku mieszkalnego, gospodarczego czy też oddziału firmy będzie kompleksowa i jeszcze skuteczniejsza.

Dlaczego warto zainwestować w system monitoringu?

Posiadacze zestawu monitoringu IP otrzymują możliwość monitorowania wybranego obszaru bez przerwy, przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Co równie ważne, współcześnie wiele tego typu urządzeń nie tylko monitoruje dany obiekt, ale również, w przypadku zaobserwowania potencjalnego niebezpieczeństwa, jest w stanie zaalarmować odpowiednie służby porządkowe, takie jak policja. Monitoring to również łatwiejsze znalezienie sprawcy wyrządzonej szkody, które, w przypadku jego braku, mogłoby być niemożliwe do wykonania. Zastosowanie monitoringu IP do transmisji obrazu oraz dźwięku cechuje się o wiele większą funkcjonalnością, niż ma to miejsce w przypadku wykorzystywania tradycyjnych systemów analogowych CCTV. Kamery IP wyposażone zostały we własny interfejs www, dzięki czemu wszystkie z nich można skonfigurować zgodnie z potrzebami jej posiadaczy.

Profesjonalne zestawy monitoringu IP

Urządzenia te mają również możliwość wysyłania zdjęć (zrzutów) bez konieczności udziału rejestratora zewnętrznego oprogramowania, na zdalny serwer FTP, adres e-mail, lub też przy użyciu SMS-a, wraz z powiadomieniem o zdarzeniu. Część kamer, która została wyposażona w algorytmy do inteligentnej analizy obrazu, dają także możliwość rozróżniania np. ruchu gałęzi podczas wietrznej pogody, od ruchu człowieka. Co więcej, mogą one również wychwycić pozostawiony na dłuższy czas nieruchomy obiekt, taki jak torba na lotnisku oraz wysłać komunikat o zajściu bezpośrednio do osoby zajmującej się zarządzaniem systemem monitoringu.

Kamery zainstalowane na ulicach, w środkach komunikacji miejskiej, na parkingach, osiedlach, hotelach, czy też pubach nie dziwią już nikogo. Jednym z ważniejszych powodów, dla których monitoring zaczyna być obecny w wielu sferach życia jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego osób przebywających w danym miejscu. Proponujemy więc Państwu zapoznanie się z naszą ofertą, w której można znaleźć między innymi profesjonalne i funkcjonalne zestawy monitoringu IP, które z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający Klienci.