Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Rejestratory BCS HD CVI

Jedną z marek, którą wprowadziliśmy do swojej oferty jest BCS, która swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku. Jest to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku, którego urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że BCS od lat znajduje się w czołówce firm, w ofercie której znaleźć można wysokiej klasy rejestrator HD-CVI BCS. Warto również wiedzieć, że marka BCS opiera swą działalność o produkty jednego z największych światowych liderów w produkcji sprzętu do monitoringu, firmy DAHUA. BCS doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku odbiorców prywatnych, jak i firm, do monitoringu wizyjnego biur, parkingów, posesji, domów i nie tylko.

Rejestratory od BCS

Rejestrator HD-CVI daje możliwość nagrywania obrazów bardzo wysokiej rozdzielczości, które przekazywane są przez kamery przemysłowe. Wszelkie dane zostają zapisane na dysku lub też innym nośniku, który współpracuje z rejestratorem. Ów rejestrator może mieć miejsce nawet na kilka dysków, których łączna pojemność może wynosić nawet kilkadziesiąt TB. Nowoczesne rejestratory HD-CVI w pełni wykorzystują nowoczesne zdobycze technologiczne, dlatego też zapewniają obraz bardzo wysokiej jakości przy jednoczesnym minimalnym wykorzystaniu miejsca na dysku. Oczywiście wiele zależy od rodzaju kompresji – warto więc zwrócić uwagę na kodowanie H.264, które jest w stanie zmniejszyć dane nawet o 90%, przy jednoczesnym zachowaniu szczegółowości każdego nagrania.

Co jeszcze warto wiedzieć o rejestratorach BCS HD-CVI?

Ważne są także tryby nagrywania rejestratorów BCS HD-CVI, takie jak np. zapisy po wykryciu ruchu na danym terenie. Nagrywanie można również ustawić zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, co jest praktycznym udogodnieniem pozwalającym zaoszczędzić miejsce na dane. Dzięki temu jesteśmy w stanie wydłużyć czas archiwizowania obrazów. Rejestratory BCS są więc profesjonalnym centrum dowodzenia posiadającym szereg zalet. Bez problemu można z nich zgrać wszelkie dane przy użyciu USB lub też eSATA. Co więcej, urządzenia te współpracują również z większością monitorów, które dostępne są współcześnie na rynku.

Urządzenia, jakimi są rejestratory są kolejnym krokiem w rozwoju przemysłowej telewizji, które zajęły miejsce popularnych niegdyś magnetowidów rejestrujących obrazy z wykorzystaniem kaset video. Rejestratory służą więc do zapamiętywania zarówno obrazów w bardzo wysokiej rozdzielczości, jak i dźwięków, co daje możliwość ich podglądów, odtwarzania, jak również zapisu nagranych materiałów. Warto również wiedzieć, że dane zapisywane są na kartę pamięci, dysk twardy, płytę DVD lub też inne urządzenia służące do ich przechowywania. Nagrania te można bez problemu gromadzić przez określony czas i w dowolnym momencie zgrać je na wybrany nośnik zewnętrzny przy użyciu np. wejścia USB.