Zobacz również

Kategorie

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Stwórz ofertę

Rejestrator HDCVI Dahua

DAHUA Technology, oferująca między innymi rejestrator HD-CVI, jest profesjonalnym producentem funkcjonującym w branży systemów bezpieczeństwa, który działa nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ta nieustannie się rozwija oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów najwyższej półki. Wszystkie z nich otrzymały certyfikaty, takie jak m.in. FCC, UL, czy CE, co tylko potwierdza ich niezawodność. Produkty oferowane przez DAHUA charakteryzują się mnogością zastosowań, co oznacza, że można wykorzystywać je w wielu dziedzinach, takich jak transport, budownictwo, bankowość, czy też bezpieczeństwo publiczne.

DAHUA – producent nowoczesnych rejestratorów HD-CVI

HD-CV, czyli High Definition-Composite Video Interface, jest technologią przesyłania danych przy użyciu kabla koncentrycznego, będącą rozwinięciem technologii HD-SDI. Oferowane na niniejszej stronie rejestratory HD-CVI budują system monitoringu z wykorzystaniem istniejących już instalacji systemów analogowych. Technologia ta rejestruje obraz w 2 rozdzielczościach: 1920H (1920x1080) oraz 1280H (1280x720). Warto również wiedzieć, że w przeciwieństwie do technologii HD-SDI, kamery HD-CVI dają możliwość rejestracji obrazu na znacznie większych odległościach, które mogą wynosić nawet 500 metrów. Przy użyciu jednego tylko przewodu można więc przesyłać zarówno dźwięk, jak i sygnał wideo.

Łatwość instalacji rejestratorów DAHUA HD-CVI

Co równie ważne, rejestratory DAHUA gwarantują łatwą instalację oraz stosunkowo niski koszt ewentualnej modernizacji urządzenia. Podczas procesu montażu, system ten nie wymaga wielu konfiguracji, co w znacznym stopniu ułatwia dostosowywanie funkcjonalności wszystkich kamer do monitorowania danego obszaru. Co więcej, część kamer HD-CVI można bez problemu podłączyć do rejestratorów analogowych DVR, jednak należy pamiętać, że działanie to może wiązać się ze spadkiem rozdzielczości obrazu. Chcąc uniknąć takiej sytuacji warto więc zastosować rejestrator pochodzący z serii CVI.

Każdy rejestrator DAHUA HD-CVI dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego jest urządzeniem sprawdzonym i polecanym przez wiele osób na całym świecie, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują gwarancję nabycia produktu z najwyższej półki, który służyć będzie w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Możemy zagwarantować Państwu bezawaryjność wszystkich urządzeń, atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego z nich. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu mailowego lub telefonicznego – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.