Adapter światłowodowy wielomodowy MM SC duplex podwójny ALANTEC Zobacz większy

Adapter światłowodowy wielomodowy MM SC duplex podwójny ALANTEC

  • ADAPTER_SC/DUPLEX_MM
  • Nowy

3,02 zł netto / szt 3,71 zł brutto / szt

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Adapter światłowodowy wielomodowy MM SC duplex podwójny ALANTEC

Adapter światłowodowy wielomodowy MM SC duplex podwójny - ALANTEC FOA-SC-MMD

 

Adapter wielomodowy SC ALANTEC FOA-SC-MMD daje możliwość połączenia włókien wielomodowych w standardzie OM2. Wersja duplex adapteru optycznego wielomodowego SC umożliwia połączenie dwóch par włókien wielomodowych zakończonych identycznym złączem SC. Adapter światłowodowy wielomodowy podwójny duplex SC pozwala na połączenie pigtaili światłowodowych wielomodowych SC z patchcordami wielomodowymi SC przy wykorzystaniu przełącznicy światłowodowej rack 19”. Adaptery SC duplex najczęściej stosowane są w przełącznicach światłowodowych w wersji 12xSC duplex lub w przełącznicach 24xSC duplex.

 

Przykładowe możliwości montażu:

 

  • Przełącznica światłowodowa 12xSC duplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-12SCD-S
  • Przełącznica światłowodowa 24xSC duplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-24SCD-S

 

Budowa:podwójny / duplex
Kod producenta:FOA-SC-MMD
Montaż:przełącznica SC duplex
Rodzaj złącz:SC/PC
Typ światłowodu:wielomodowy

Napisz opinię