Adapter światłowodowy wielomodowy MM OM3 SC/UPC simplex ALANTEC Zobacz większy

Adapter światłowodowy wielomodowy MM OM3 SC/UPC simplex ALANTEC

  • ADAPTER_ST/SIMPLEX
  • Nowy

5,76 zł netto / szt 7,08 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Adapter światłowodowy wielomodowy MM OM3 SC/UPC simplex ALANTEC

Adapter światłowodowy wielomodowy MM OM3 SC/UPC simplex - ALANTEC FOA-SC-MMS-3

 

Adapter wielomodowy MM SC/UPC ALANTEC FOA-SC-MMS-3 daje możliwość połączenia wielomodowych włókien światłowodowych w standardzie OM3. Adapter optyczny wielomodowy MM OM3 SC w wersji simplex umożliwia połączenie jednego włókna wielomodowego. Adapter światłowodowy simplex SC/UPC pozwala na połączenie pigtaili światłowodowych wielomodowych OM3 SC/UPC z patchcordami wielomodowymi OM3 SC/UPC. Adaptery SC simplex najczęściej stosowane są w przełącznicach światłowodowych montowanych w szafach rack 19" w wersji 12xSC simplex lub w przełącznicach 24xSC simplex. Adapter SC simplex posiada w komplecie obustronnie zamontowane zatyczki ochronne. Połączenie złącz SC/UPC jest bardzo stabilne dzięki zastosowaniu mechanizmu zatrzaskowego. Łączniki SC/UPC są aktualnie bardzo popularnym rozwiązaniem spotykanym w wkładkach światłowodowych SFP oraz konwerterach światłowodowych.

 

Przykładowe możliwości montażu:

 

a) Przełącznice światłowodowe:

 

  • Przełącznica światłowodowa 12xSC simplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-12SCS-S
  • Przełącznica światłowodowa 24xSC simplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-24SCS-S

 

b) Skrzynki światłowodowe abonenckie:

 

  • Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex ALANTEC FOSN-24A-01
  • Naścienna szafka rozdzielcza dwudrzwiowa 24xSC simplex ALANTEC FOSN-24A-02
  • Szczelny panel abonencki / szafka IP65 z zamkiem na kluczyk ALANTEC FOPA-8A-01

 

c) Gniazda światłowodowe naścienne:

 

  • Gniazdo naścienne FTTH 2C bez adapterów ALANTEC FOPA-2A-01
  • Gniazdo naścienne FTTH 4C bez adapterów ALANTEC FOPA-4A-01

 

 

 

Budowa:pojedyńczy / simplex
Kod producenta:FOA-SC-MMS-3
Montaż:przełącznica SC simplex
Rodzaj złącz:SC
Typ światłowodu:wielomodowy MM OM3

Napisz opinię