Adapter światłowodowy wielomodowy MM ST/UPC simplex ALANTEC Zobacz większy

Adapter światłowodowy wielomodowy MM ST/UPC simplex ALANTEC

  • ADAPTER_ST/SIMPLEX
  • Nowy

3,39 zł netto / szt 4,17 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl
Zapytaj o ten produkt.
Adapter światłowodowy wielomodowy MM ST/UPC simplex ALANTEC
Budowa:pojedyńczy / simplex
Kod producenta:FOA-SC-MMS-3
Montaż:przełącznica SC simplex
Rodzaj złącz:SC
Typ światłowodu:wielomodowy MM OM3

Napisz opinię