SC/APC-1SM Pulsar Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode Zobacz większy

SC/APC-1SM Pulsar Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode

  • SC/APC-1SM
  • Nowy

3,10 zł netto / szt 3,81 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.