Kabel światłowodowy FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH czarny ALANTEC Zobacz większy

Kabel światłowodowy FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH czarny ALANTEC

  • FTTH_PLASKI_2WLOKNA
  • Nowy

691,06 zł netto / m 850,00 zł brutto / m

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Kabel światłowodowy FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH czarny ALANTEC

Kabel światłowodowy FTTH płaski 2 włókna czarny ALANTEC FOK-W2J-SM-A-C

 

Kabel światłowodowy jednomodowy płaski posiada 2 włókna G.657A. Kabel ALANTEC FOK-W2J-SM-A-C charakteryzuje wzmocniona konstrukcja, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas przeciągania. Światłowód abonencki FTTH 2J dzięki płaskiemu kształtowi  można łatwo rozprowadzać i mocować. Instalowanie dodatkowo poprawia duża giętkość i możliwość osiągnięcia małej średnicy gięcia dzięki zastosowaniu włókien w wersji G.657A. Kabel FTTH płaski SM 2J 9/125  posiada wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.4mm, które sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe tylko w jednej płaszczyźnie. Siła naciągu przewodu światłowodowego FTTH 2J nie powinna przekraczać 80N. Zakres temperaturowy: pracy wynosi od -20…+60°C, instalacji wynosi: -20…+70°C. Kolor izolacji zewnętrznej jest czarny w wersji bezhalogenowej LSOH czyli nie rozprzestrzenia płomienia oraz gazów korozyjnych.

 

System abonencki FTTH

 

Kable światłowodowe FFTH to główny element instalacji telekomunikacyjnych montowanych wg wytycznych związanych z rozporządzeniem Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej informującego, że do każdego lokalu mieszkalnego należy doprowadzić dwa jednomodowe światłowody minimum typu G.657 w technologii FTTH zakończone w gnieździe światłowodowym złączami typu SC/APC, a z drugiej strony w przełącznicy światłowodowej.

 

Cechy produktu:

 

  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) EN 187000 IEC 794-1-E1 80N
  • Odporność na zgniatanie: EN 187000, m. 504 IEC 794-1-E3 2200N/100mm
  • LSZH EN 50267-2-2
  • Odporność na UV: ISO 4892/2
  • Trudnopalność: EN 50268-2
  • Odporność na uderzenie: EN 187000, m. 505 IEC 794-1-E4 10 impacts, 2 Nm
  • kolor izolacja zewnętrznej: biały

 

 

Pozostałe elementy związane z systemem abonenckim FTTH:

 

  • Gniazdo naścienne FTTH 2C bez adapterów ALANTEC FOPA-2A-01
  • Gniazdo naścienne FTTH 4C bez adapterów ALANTEC FOPA-4A-01
  • Naścienna szafka rozdzielcza 24 SC simplex ALANTEC FOSN-24A-01
  • Naścienna szafka rozdzielcza dwudrzwiowa 24xSC simplex ALANTEC FOSN-24A-02
  • Szczelna przełącznica / szafka IP65 z zamkiem 8xSC ALANTEC FOPA-8A-01
  • Naścienna puszka światłowodowa IP65 4xSC simplex ALANTEC FOPA-4A-02
  • Przełącznica światłowodowa 12xSC simplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-12SCS-S
  • Przełącznica światłowodowa 24xSC simplex 19" 1U ALANTEC FOP-1U-24SCS-S
  • Adapter światłowodowy jednomodowy SM SC/APC simplex ALANTEC FOA-SCA-SMS

 

 

 

 

Elementy wytrzymałościowe:wzmocnienie włóknami aramidowymi
Ilość włókien:2 włókna
Kod producenta:FOK-W2J-SM-A-C
Powłoka zewnętrzna:bezhalogenowa LSOH
Typ światłowodu:jednomodowy SM
Zastosowanie:wewnętrzny / abonencki FTTH

Napisz opinię