Kamera 4w1 tubowa BCS-TQ4200IR3-B, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

  • BCS_TQ4200IR3_B
  • Nowy

Uniwersalna, ekonomiczna i niezawdodna kamera 4w1.

279,00 zł netto / szt 343,17 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera 4w1 tubowa BCS-TQ4200IR3-B, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

BCS-TQ4200IR3 to kamera 4w1, co oznacza, że może pracować w systemach HD-CVI, HD-TVI, AHD oraz analogowym. Dzięki promiennikowi IR kamera może rejestrować obraz nawet w całkowitej ciemności. Mozliwa jest zmiana natężenia świecenia promiennika podczerwieni. Wyposażona jest w menu ekranowe, które znacznie ułatwia dopasowanie kamery do nagrywanego planu.

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

DWDR - Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz.
Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.
AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.
BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).
DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.

DEFOG - funkcjonalność kamery odpowiadająca za redukcję zakłóceń obrazu wywoływanych czynnikami atmosferycznymi np. mgła, opady .

Rozdzielczość:2 Mpix
Obiektyw:3.6 mm
Promiennik IR:30 m
Obudowa:tuba
Rozdzielczość/klatki:1080p/25kl/s
Zasilanie:12VDC/6W
Dzień/noc:ICR - mechaniczny filtr
Funkcje obrazu:DWDR, 3DNR, AGC, AES, BLC
Przetwornik:1/2.8" 2Mpix CMOS SONY IMX
Wej./wyj. Audio:brak
Wej./wyj. Alarmowe:brak
Procesor:-
Czułość:0 Lux/F2.0

Napisz opinię